Produktai
Apvalus paviršius montuojamas lubų skydas virtuvei
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių apvalių paviršių montuojamų lubų plokščių, skirtų virtuvei, gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
1. Patobulinkite savo virtuvės estetiką naudodami mūsų apskrito paviršiaus montuojamą lubų plokštę, pridedant jūsų erdvei šiuolaikiškos elegancijos.
2. Aukštos-kokybės medžiagos, naudojamos mūsų lubų plokštėms, užtikrina ilgaamžiškumą ir ilgalaikį- veikimą, todėl jos yra praktiškas ir stilingas bet kurios virtuvės priedas.
3. Mėgaukitės patobulintu apšvietimu ir ryškesne atmosfera virtuvėje, naudodami efektyvius ir energiją taupančius-LED apšvietimo variantus, esančius mūsų apskritame paviršiuje montuojamoje lubų plokštėje.
Specifikacija:
| Galia | 3W/5W/7W/9W |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Lempos šviesos efektyvumas (lm/w) | 120lm/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | 80-83Ra arba 95-98Ra |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| LED lustas | SMD2835, „Epistar“, „Samsung“, „Osram“. |
| Medžiaga | Aliuminis+PC dangtelis |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Rėmo dangtelis | Baltas |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V ARBA 12V DC, 24V DC |
| Išpjovos dydis | Nuo 68 mm iki 280 mm |
| Išorinis skersmuo | 85-300 mm |
| PF | >0.90 |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Patobulinkite savo interjero estetiką su plonu dizainu ir švelniu apvalaus LED skydelio apšvietimu, sukurdami svetingą ir kviečiančią atmosferą.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: apskrito paviršiaus montuojama lubų plokštė virtuvei, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Mažas mini LED skydelisPeržiūrėti daugiau> -
2x4 lubų LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
2x2 šviestuvai pakabinamoms lubomsPeržiūrėti daugiau> -
Naujas sterilizavimo skydelio apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Led šviesos skydeliai garažuiPeržiūrėti daugiau> -
Apšviečiami LED skydiniai šviestuvai biuruiPeržiūrėti daugiau>












