Produktai
Dali valdymo skydelis
•vienodas lubų ir sienų apšvietimas
• Nereikalaujama priežiūros, nereikia iš naujo uždegti
• Galimos avarinės ir pritemdomos versijos
•Lengvai valomas nuvalomas paviršius
•5 metų garantija
dali valdymo pultas

Prekės aprašymas
• Mygtukų jungtys užtikrina elektros jungtį be įrankių.
• Didelis sistemos efektyvumas leidžia sutaupyti iki 120 lm/W energijos.
• Galimos avarinės ir reguliuojamos versijos
• Geras akinimo mažinimas (UGR < 19)
• 5 metų garantija
• Patogi šviesa ir didelė spalvų konsistencija
• Išorinė tvarkyklė didesniam lankstumui ir nesudėtingam diegimui
| Produkto pavadinimas | dali valdymo pultas |
| Matmenys | 595 mm x 595 mm x 80 mm |
| Apsauga nuo patekimo | IP40 |
| Garantija | 5 metai |
| Pristatome liumenus | 3600Lm |
| CRI | 80 |
| UGR | <19 |
| BMT | 3000k šiltai balta |
| Galia | 30W |
| Šviesus efektyvumas | 120 lm/W |
| Spindulio kampas | 90 laipsnių |
Daugiau informacijos



Įranga / Priedai
Galimi priedai įvairiems montavimo variantams
Pridedama jungčių dėžutė su 3-poliu arba 5-poliu
Pridedamas šviestuvo apsauginis lynas
Komplekte saugos laikikliai
Pridedamas išorinis valdymo įtaisas
Netinka naudoti su avarine konvertavimo dėžute

Taikymo sritys
Tiesioginis šviestuvų keitimas liuminescencinėmis lempomis
Biurai, konferencijų salės
Priėmimo zonos, fojė, koridoriai, liftai
Tinka įleidžiamoms lubų sistemoms, kurių tinklelio dydis yra 600 x 600 m

DUK
1. Kodėl DALI naudinga?
Panašiai, kaip veikia kompiuterių tinklas, DALI yra tarptautiniu mastu pripažintas standartas, leidžiantis dvipusį ryšį tarp šviesų balastinių įtaisų. Kiekvienas balastas turi savo adresą, o signalai ir instrukcijos gali būti nukreipiamos skirtingai kiekvienai valdomai armatūrai.
2.Kokia DALI apšvietimo paskirtis?
„Digital Addressable Lighting Interface“ (DALI) yra komunikacijos protokolas, skirtas pastatų apšvietimo programoms ir naudojamas komunikacijai tarp apšvietimo valdymo įrenginių, tokių kaip elektroniniai balastai, ryškumo jutikliai ar judesio detektoriai.
Populiarus Žymos: Dali valdymo pultas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
200 mm didelio skersmens LED lemposPeržiūrėti daugiau> -
Plokščia sieninė apšvietimo plokštėPeržiūrėti daugiau> -
1200x600 šviesos diodų skydelis reguliuojamasPeržiūrėti daugiau> -
Led lemputė 60x60Peržiūrėti daugiau> -
Kvadratinis vidinis plokščias LED apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Lubų LED fluorescencinė lempaPeržiūrėti daugiau>










