Produktai
Plokščias LED šviestuvas
1. 2x2FT LED plokščiaekranis šviestuvas siūlo labai gerą apšvietimą iki 5800 liumenų 5000K dienos šviesoje ir sunaudoja 85 procentais mažiau energijos.
2. Sukurtas taip, kad būtų užtikrintas kokybiškas apšvietimas 50 000 naudojimo valandų.

Prekės aprašymas
1. 2x2FT LED plokščiaekranis šviestuvas siūlo labai gerą apšvietimą iki 5800 liumenų 5000K dienos šviesoje ir sunaudoja 85 procentais mažiau energijos.
2. Sukurtas taip, kad būtų užtikrintas kokybiškas apšvietimas 50 000 naudojimo valandų.
3. Įleidžiamą foninio apšvietimo LED troffer šviestuvą sudaro tvirtas aliuminio lydinio rėmas su balta apdaila, platus 110-277 VAC darbinės įtampos diapazonas ir skirtas penkis kartus ilgiau nei fluorescencinės plokštės. Puikiai tinka naudoti darbo vietose, įskaitant biurus, mokyklas, ligonines, virtuves ir sveikatos priežiūros įstaigas. Jie puikiai tinka salonams ir mažmeninės prekybos įmonėms dėl 2x2 pėdų LED skydinių šviestuvų.
Specifikacijos
| Energijos sąnaudos: | 45W |
| Įvesties įtampa: | AC110-277}V |
| Galios ekvivalentas: | 200W |
| Spalvos temperatūra: | Šalta balta (5000 tūkst.) |
| Pristatomas liumenas: | CW: 5800LM - NW |
| CRI: | 85 |
| Gyvenimo trukmė: | 50 000 valandų |
| Pritemdomas: | Taip, 0-10V |
| Darbinė temperatūra: | -20 laipsnis - 50 laipsnis (-4 laipsnis F - 122 laipsnis F) |
| Būstas: | Aliuminio lydinys ir kompiuterio korpusas |
| Objektyvas: | Apšalęs |
| Montavimas: | Įleidžiamas lubų laikiklis |
| Dydis: | 23.75" x 23.75" x 1.2" |
| Sertifikatai: | CE RoHS, TUV |
| Garantija: | 5 metų ribota garantija |
| Taikymas: | Naudoti tik patalpose |
Daugiau informacijos






Taikymas

Populiarus Žymos: LED plokščiaekranis šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Reguliuojamas spindulio kampo bėgių žibintasPeržiūrėti daugiau> -
Led panelė 45wPeržiūrėti daugiau> -
Led pakabinamas lubų apšvietimo skydelisPeržiūrėti daugiau> -
Led plokščias skydo apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
LED 3 skydų garažo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
12 W paviršiuje montuojamas LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>











