Produktai

Rgbw 60 × 60 48W LED lemputė
1. Itin plonas, mados dizainas.
2. Kaip šviesos šaltinį naudokite didelio liumenų SMD2835 šviesos diodus.
3. Kompiuterio dangtelis minkštam, atitinkančiam šviesos srautui.

Savybės
1. Šviesos šaltiniu naudojamas geresnis SMD LED;
2. Visiškai žalias ir ekologiškas, neišskiria gyvsidabrio, neskleidžia UV ar IR spinduliuotės ir neturi elektromagnetinių laukų;
3.Greita paleidimas, švelni šviesa, nemirga, be šešėlių, akių apsauga;
4. Puikus šviesos efektyvumas, mažas energijos suvartojimas ir didelis energijos sąnaudų taupymas;
5. Didelis galios koeficientas, visiškai atitinkantis valstybinių elektros tinklų kriterijus;
| LED | SMD5050 |
| Galia | 48W |
| Spalvos | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Pritemdomas | prieinama |
| Valdymo režimas | IR/2.4G/DMX valdymo sistema |
| Dydis | 600 * 600 * 10 mm |
| Montavimas | Sustabdymas arba įterpimas |
| Svoris | 3,8 kg |
| Galios koeficientas | >0.9 |
| Medžiaga | Alum. |
| MOQ | 1 gabalas |
| gyvenimo trukmė | 50,000 valandų |
| Eksporto dėžutės dydis | 65*65*3cm |
| Įtampos dažnis | AC85 ~ 277V |
| Garantija | 3 metai |
Daugiau nuotraukų


Montavimas
Plonas LED skydelis

Programos
Plačiai naudojamas namuose, biuruose, restoranuose, viešbučiuose, autobusuose, traukiniuose, sandėliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, posėdžių salėse, mokykloje, bibliotekoje, gamykloje, sandėlyje, kazino, automobilių stovėjimo garaže, ligoninėje, prekybos centre, prekybos centre, prekybos centre ir kt.
Populiarus Žymos: rgbw 60×60 48w LED panelinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

