Produktai
Rgbw 60 × 60 LED lemputė
1. Ypatingai-plonas, madingas dizainas.
2. Kaip šviesos šaltinį naudokite didelio liumenų SMD2835 šviesos diodus.
3. Kompiuterio dangtelis minkštam, atitinkančiam šviesos srautui.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių rgbw 60 × 60 LED lempučių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Savybės
- Puikus apšvietimas: šviesos šaltinyje naudojamas gerai-žinomo prekės ženklo lustas, kurio ilgaamžiškumas, didelis šviesos efektyvumas ir nepriekaištinga konsistencija.
- Lempa atitinka CE ir RoHS standartus ir yra lengva, lengvai montuojama ir keičiama, saugi ir ne{0}}teršianti aplinką.
- Pilnos spalvos RGBW sidabrinis rėmas/purškiamas anodinis oksidavimas Pasirenkamas baltas rėmelis
- Su belaidžiu pulteliu, 30 spalvų
- Puikus šviesos emisijos homogeniškumas su aštuonerių metų plačiomis žiniomis apie šviesos dizainą
- Didmenininkams ir mažmenininkams suteikiamas unikalus brūkšninis kodas.
- Keturi-viename-RGBW LED su papildomu baltu šviesos diodu, kuris naudoja 0,3 W/LED
| Spalvos | RGBW |
| PF | >0.9 |
| Pritemdomas | prieinama |
| Dydis | 600 * 600 * 10 mm |
| Montavimas | Sustabdymas arba įterpimas |
| Svoris | 3,8 kg |
| Galios koeficientas | >0.9 |
| Medžiaga | Alum. |
| MOQ | 1 gabalas |
| gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Eksporto dėžutės dydis | 65*65*3cm |
| Įtampos dažnis | AC85 ~ 277V |
| Garantija | 3 metai |
Daugiau nuotraukų


Montavimas
Plonas LED skydelis

Programos
Plačiai naudojamas namuose, biuruose, restoranuose, viešbučiuose, autobusuose, traukiniuose, sandėliuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, posėdžių salėse, mokykloje, bibliotekoje, gamykloje, sandėlyje, kazino, automobilių stovėjimo garaže, ligoninėje, prekybos centre, prekybos centre, prekybos centre ir kt.
Populiarus Žymos: rgbw 60×60 LED panelinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
U formos LED lemputėsPeržiūrėti daugiau> -
Rohs Led Panel LightPeržiūrėti daugiau> -
Pakabinami plokščiaekraniai LED žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Nuleidžiami lubų šviestuvai DebesysPeržiūrėti daugiau> -
Nuleidžiamos lubos akrilo plokštėsPeržiūrėti daugiau> -
3CCT LED plokščiaekranis įleidžiamas šviestuvasPeržiūrėti daugiau>










