Produktai

RGBW LED skydelio apšvietimas
1. Itin plonas, mados dizainas.
2. Kaip šviesos šaltinį naudokite didelio liumenų SMD2835 šviesos diodus.
3. Kompiuterio dangtelis minkštam, atitinkančiam šviesos srautui.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Savybės
1. Itin plonas dizainas (12 mm)
2. Didelis šviesumas: 5050 šviesos diodų
3. Patikimiausia LED tvarkyklė: Meanwell tvarkyklės yra neprivalomos ir yra esminė LED plokščių sudedamoji dalis.
4. Pritemdomas: RGB laiką ir greitį galima reguliuoti.
5. Prabangi išvaizda: iškeptas baltas blizgesys
6. Ekologiškas ir energiją taupantis
7. DC jungtis: paprasta naudoti
| Įvesties galia | 40W |
| Įvesties įtampa | AC 100-240}V |
| CRI | >80 |
| CCT | 3000K (WW), 4000K (NW), 5000K (DW), 6000K (CW) |
| Pritemdymas | RGBW |
| Montavimas | Montuojamas ant paviršiaus, pakabinamas |
| Gyvenimo laikas | Skirta 50,000 valandų |
| Garantija | 3 metai riboti |
| IP reitingas | IP40 |
| Dydis | 1195x295mm |
| Svoris | 5 kg |
Daugiau nuotraukų


Montavimas
Plonas LED skydelis

Populiarus Žymos: rgbw LED panelinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

