Produktai
Elegantiškas kvadratinis{0}}montuojamas šviestuvas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių elegantiškų kvadratinių{2}}šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
produkto savybė:
- Ši Sleek Square Flush-montuojama lempa yra šiuolaikiško ir madingo dizaino, dėl kurio bet kuri jūsų namų patalpa atrodys patrauklesnė.
- Dėl savo mažo dydžio ir žemo profilio šis šviestuvas idealiai tinka naudoti vietose, kuriose yra žemos lubos arba yra mažai vietos.
- Ši įleidžiama-įmontuota lempa turi aiškias linijas ir lygią apdailą, kuri suteikia rafinuotumo bet kuriai sričiai ir sukuria šiltą ir svetingą atmosferą.
Specifikacija:
| LED lustas | Epistar / SMD2835 |
| IP reitingas | IP44 |
| Įėjimo įtampa | 85-265V, 100-277V kintamoji įtampa |
| CRI | >80Ra |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Galia | 18W/36W/40W/48W |
| Dydis | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120/60*120cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| Medžiaga | Aliuminis + PMMA |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Rėmo dangtelis | Balta ir sidabrinė |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: sleek square flush-mount light, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Led skydelis 60x60 60wPeržiūrėti daugiau> -
600x600 Led Panel 6500kPeržiūrėti daugiau> -
Šviestuvo pritemdomas Led Troffer žibintasPeržiūrėti daugiau> -
2x4 įleidžiamas LEDPeržiūrėti daugiau> -
Montuojamas ant lubų LED 2x4 pėdų plokščias šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
300×1200 įleidžiamas LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












