Produktai
Kvadratinė Creative berėmio LED skydelis
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių kvadratinių kūrybinių berėmių LED plokščių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
produkto savybė:
- Supaprastinta ir šiuolaikiška „Square Creative“ berėmio LED skydelio išvaizda išsiskiria rafinuotumu, kuris tiesiog patobulins bet kurį kambarį.
- Šio skydelio LED apšvietimas, kuris yra efektyvus energijos suvartojimo požiūriu, suteikia pakankamai apšvietimo, kuris yra ryškus ir gyvas įvairiose situacijose.
- Itin plonas-šio skydelio profilis leidžia lengvai montuoti, bet kuri vieta atrodo švari ir vientisa, o taip pat lengva montuoti.
ekifikacija:
| LED lustas | Epistar / SMD2835 |
| IP reitingas | IP44 |
| Įėjimo įtampa | 85-265V, 100-277V kintamoji įtampa |
| CRI | >80Ra |
| Šviesus efektyvumas | 110-120lm/W |
| PF | >0.95 |
| Galia | 18W/36W/40W |
| Dydis | 30*30/30*60/60*60/62*62/30*120 |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K,4000K,5000K |
| Palaikykite Dimmer | Triac reguliuojamas arba reguliuojamas 0-10V |
| Medžiaga | Aliuminis + PMMA |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| Garantija | 5 metai |
| Rėmo dangtelis | Balta ir sidabrinė |
| Sertifikuota | TUV, CE, ROHS |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:

Naudodami „Square Creative Frameless“ LED skydelį galite suteikti namams ar darbo vietai stilingą ir elegantišką išvaizdą. Šis skydelis idealiai tinka bet kokiam jūsų namų ar verslo kambariui suteikti elegancijos.
Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: kvadratinis kūrybinis berėmės LED skydelis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Vandeniui atsparūs plokščiaekraniai LED žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Patalpų reguliuojamas spalvas keičiantis lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Geriausios LED lemputės nuleidžiamoms lubomsPeržiūrėti daugiau> -
Pakabinami lubų šviestuvai 1200×600 foninio apšvietimo sk...Peržiūrėti daugiau> -
Plokščias LED skydelis įleidžiamas šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Balta stačiakampio skydelio lemputėPeržiūrėti daugiau>












