Produktai
U formos lenkimo 450 mm LED vamzdis
●Naudokite Taiwan Epistar SMD2835 su LM80 ataskaita
●G13 arba du kaiščiai / pasukami galiniai dangteliai / R17D / FA8 / vienas kaištis / 2G11 / G5
● Vieno galo galia arba dviguba galia
● Įprastas šviesos diodų vamzdelis (išimkite balastą) arba su balastu suderinamas šviesos diodo vamzdelis, jei norite pasirinkti.
● Priimkite izoliacinę arba neatskiriančią tvarkyklę, saugesnė naudotojui
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
U formos lenkimo 450 mm LED vamzdisPrekės aprašymas
| Modelio numeris | U formos lenkimo 450 mm LED vamzdis |
| Ilgis | 600 mm |
| Vatai | 15w 18w 20w |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
| CRI | 80 |
| Liumenų efektyvumas | 160lm/w |
| Galios koeficientas | PF>0,95 |
| Spalvos temperatūra | 2700k-6500k |
| Spindulio kampas | 30°60°90°120° |
| IP klasė | IP65 |
| Darbinė temperatūra | -20-55℃ |
| Medžiagos | Aliuminis |
| Garantija | 5 metai |







U-lenkimo 60 cm fluorescencinis vamzdis Naudojimas


DUK
Kl. kaip galime garantuoti kokybę?
Visada priešgamybinis pavyzdys prieš masinę gamybą;
Visada galutinis patikrinimas prieš išsiunčiant;
Q. Ką galite nusipirkti iš mūsų?
LED augimas, saulės šviesos diodų gatvės apšvietimas, LED prožektorių apšvietimas, LED sieninis apšvietimas, LED apatinis apšvietimas
Populiarus Žymos: u-lenkimo 450 mm led vamzdis, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Integruota 6 pėdų LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
U formos lenkimo 20 vatų LED vamzdisPeržiūrėti daugiau> -
2x4 LED plokščiaekranis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
4 pėdų LED fluorescencinis vamzdisPeržiūrėti daugiau> -
Laikinieji High Bay žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Dienos šviesos ir judesio LED lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>









