Produktai
3 colių pritemdomas įleidžiamas LED apatinis apšvietimas
1. Platus pritaikymo spektras: gali būti montuojamas ant sienų ir lubų posėdžių salėse, viešbučiuose, biuruose, namuose ir kt.
2.Saugi maitinimo sąsaja, lengvai montuojama ir išmontuojama.
3. Mažas energijos suvartojimas, aplinkos apsauga ir energijos taupymas.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 3 colių pritemdomų įleidžiamų LED šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Savybės
• Mažas energijos suvartojimas. Mažesnis šildymas veikimo metu.
• Yra nepriklausoma IC tvarkyklė,{0}}neizoliuota tvarkyklė.
Prekės aprašymas
| Įtampa | 120V kintamoji srovė |
| Galingumas | 5W |
| Dažnis | 60 Hz |
| Spalvos temperatūra | 3000K (šiltai balta) |
| Spindulio kampas | 110 laipsnių |
| Spalvos | Baltas |
| Pritemdomas | Taip |
| Atvaizdavimo indeksas | CRI>80 |
Daugiau informacijos



Taikymas:

Populiarus Žymos: 3 colių pritemdomas įleidžiamas LED apatinis šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Išoriniai LED šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
3W 5W 7W 9W 12W LED apatinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Black Up Down LightPeržiūrėti daugiau> -
Led aukštyn ir žemyn lemputėsPeržiūrėti daugiau> -
6 colių gimbalo LED apatinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
LED pasirenkamas 6 colių baltas apatinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau>









