Produktai
„Downlight Led 8w“
✔ Šviesos aliuminio apvalkalas puikiai išsklaido šilumą ir yra atsparus korozijai. Ši energiją taupanti lemputė gali būti naudojama drėgnose vietose ir leidžia išvengti dažno keitimo.
✔ Galite laisvai reguliuoti apšvietimo kampą kryptiniam apšvietimui dėl 350 ° horizontalios sukimosi ir 28 ° vertikalios pakreipimo. Ši lemputė taip pat yra labai paprasta ir lengvai montuojama.
✔ Sklandžiai pritemsta nuo 100 % iki 10 %, ši šviesa šviečia švelnia, neakinančia šviesa. Ši lemputė taip pat turi aukštą CRI - 95+, kuri išryškina tikrąją jūsų dekoro spalvą, kad būtų užtikrintas tobulas apšvietimas. Aiškiai, efektyviai sumažinant mėnesio sąskaitą už elektrą! Nepriekaištingas standartinio įleidžiamo lubų šviestuvo pakeitimas.
„Downlight“ lemputė 8W

Žemo apšvietimo lempos 8w savybės:
✔Šviesos' aliuminio korpusas užtikrina puikų šilumos išsklaidymą ir atsparumą korozijai. Ši energiją taupanti lemputė gali būti naudojama drėgnose vietose ir leidžia išvengti dažno keitimo.
✔ Galite laisvai reguliuoti apšvietimo kampą kryptiniam apšvietimui dėl 350 ° horizontalios sukimosi ir 28 ° vertikalios pakreipimo. Ši lemputė taip pat yra labai paprasta ir lengvai montuojama.
✔ Sklandžiai pritemsta nuo 100 % iki 10 %, ši šviesa šviečia švelnia, neakinančia šviesa. Ši lemputė taip pat turi aukštą CRI (95+), kuri išryškina tikrąją jūsų dekoro spalvą ir užtikrina nepriekaištingą apšvietimą.
Žemutinio apšvietimo LED 8W specifikacija:
| Pagrindinė mintis | LED lemputė 8W |
| procesas | 7w - 50w |
| Pjovimo dydis | 75-240 mm |
| medžiaga | Grynas aliuminis |
| šviesi spalva | Juoda balta |
| Reguliuojamas | įjungimas-išjungimas / „Triac“ / „Dali“ / 1-10V |
| temperatūra | 2700K/3000K/4000K/6000K |
| CRI | 95ra |
| Garantija | 5 metai |
Išsamios nuotraukos:






DUK:
Kl.: Koks yra pakuotės pritaikymo MOQ?
A: Jei užsisakysite 3000 vnt kiekvieno tipo, mes padėsime jums sukurti spalvų dėžutę ir logotipą. Jei mažiau 3000 vnt., Mes suteiksime jums baltą dėžutę arba gamyklos įprastą spalvų dėžutę.
Kl.: Kokia' garantija ir garantija?
A: Mes siūlome 3, 5 metų garantiją, o jei dėl kokių nors kokybės problemų bus pasiūlyta kompensacija iš vnt.
Kl.: Kaip jūsų pristatymo laikas?
A: Kai kuriuos dizainus turime atsargų, ilsėkitės užsakydami pavyzdžius ar bandomąjį užsakymą, tai užtrunka apie 5–7 dienas, masiniam užsakymui, paprastai mūsų pristatymo laikas yra 7–15 dienų.
Kl.: Ar siūlote garantiją 24W apšvietimui?
A: Taip, mes siūlome 2-5 metų garantiją savo gaminiams.
Kl.: Kaip elgtis sugedus 18 vatų apšvietimui?
A: Pirma, mūsų produktai gaminami laikantis griežtos kokybės kontrolės sistemos, o defektų lygis bus mažesnis nei 0,2%.
Antra, garantiniu laikotarpiu mes atsiųsime naujas lemputes su nauju užsakymu nedideliam kiekiui.
Populiarus Žymos: „Downlight LED 8w“, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys












