Produktai
Didelio galingumo LED apatinis apšvietimas
1. Su puikiu spalvų perteikimu CRI(Ra) > 80 gali rodyti objekto šviesą natūralesnę ir autentiškesnę, o spindulio kampas yra 60 laipsnių, 90 laipsnių ir 120 laipsnių, puikiai apšviečiantis ir skirtingais apšvietimo efektais.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių didelės galios LED šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Prekės aprašymas
80W 100W 120W 150W 180W didelės galios LED apatiniai šviestuvai
6″, 8″, 10″, 14″ neprivaloma
Skylės dydis Φ170mm-Φ300mm neprivalomas
130Lm/W didelis ryškumas
Spindulio kampas 60 laipsnių, 90 laipsnių, 120 laipsnių pasirinktinai
Skaidrus dangtelis, matinis dangtelis, permatomas dangtelis pasirinktinai
Permatomų dangtelių apatiniai žibintai aprūpinti optiniais lęšiais
Lieto aliuminio radiatorius-
Specifikacijos
| Galia | 80W / 100W / 120W / 150W / 180W |
| Diegimo būdas | Įleidžiamų lubų montavimas |
| Matmenys | 6 colių (Φ195 * 120 mm) / 8 colių (Φ235 * 130 mm) / 10 colių (Φ270 * 130 mm) / 14 colių (Φ340 * 160 mm) |
| Skylės dydis | 6 colių (170–185 mm) / 8 colių (190–210 mm) / 10 colių (230–250 mm) / 14 colių (290–310 mm) |
| LED lustas | Philips COB LED |
| Sistemos efektyvumas | 130Lm/W |
| Spalvos temperatūra | Šiltai balta / natūrali balta / šalta balta (3000K-4000K-6000K) |
| CRI | Ra80 |
| Įvesties įtampa | AC85-265V 50/60Hz |
| Galios koeficientas | 0.95 |
| Spindulio kampas | 60 laipsnių / 90 laipsnių / 120 laipsnių |
| Radiatorius | Lietas aliuminis- |
| Viršelis | Permatomas dangtelis / matinis dangtelis / permatomas dangtelis pasirinktinai |
| Medžiaga | Aviacijos aliuminis |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių - 50 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų (LM70 @ 35 laipsnių) |
| Garantija | 3 metai / 5 metai |
Daugiau nuotraukų:




Taikymas:
Vidaus apšvietimas, modernizuotas apšvietimas, žemos erdvės apšvietimas, biuro, buitinis apšvietimas, prekybos centrai, parduotuvės, prekybos centrai ir kt.

Populiarus Žymos: didelio galingumo LED apatinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
6 colių Led DownlightPeržiūrėti daugiau> -
24v led apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Virtuvės lubų įleidžiami prožektoriaiPeržiūrėti daugiau> -
COB skydelio apačios lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Pritemdomas COB LED prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
Įleidžiamas apatinis šviesos diodas, galintis apšviesti 9WPeržiūrėti daugiau>








