Produktai

Įleidžiamas vidaus apšvietimas
● Saugu ir lengva montuoti
● Ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 50 000 valandų
● Jokio stiklo dužimo pavojaus
● Mažas energijos suvartojimas
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
● Aplinkos apsauga
● Saugu ir lengva montuoti
● Ilgas tarnavimo laikas, daugiau nei 50 000 valandų
● Jokio stiklo dužimo pavojaus
● Mažas energijos suvartojimas
● Didelis efektyvumas, energijos taupymas daugiau nei 70% ~ 80%
● Madingas dizainas
● Aliuminio lydinio korpusas
Technine informacija
| Produktas | vidaus įleidžiamas apšvietimas |
| Matmenys | Dia225mm arba 225*255mm |
| Galia | 18W |
| Šviesos šaltinis | SMD2835 |
| LED Kiekis | 90 vnt SMD LED |
| Gyvenimo trukmė | >50 000 valandų |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė,50-60Hz |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| CRI | >80 |
| PF | >0.7 |
| Spalva | Šiltai balta, natūrali balta, šalta balta |
| BMT | 2800K-3200K,4000-4500k,6000K-6500K |
| Vairuotojo režimas | Išorinis vairuotojas |
| IP | IP40 |
| Lempos korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
Daugiau informacijos



Taikymas:
Puikiai tinka bet kokiam lubų pritaikymui.

Populiarus Žymos: vidaus įleidžiamas apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, pardavimas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

