Produktai
Įleidžiami apvalūs 18 W LED apatiniai šviestuvai
2. Pilnas aliuminis – pagamintas iš viso aliuminio, neleidžia spinduliuoti šilumos nuo LED drožlių plokštės, kad pailgintų jų tarnavimo laiką
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
1.Super Slim – itin plonas, storas
2. Pilnas aliuminis – pagamintas iš viso aliuminio, neleidžia spinduliuoti šilumos nuo LED drožlių plokštės, kad pailgintų jų tarnavimo laiką
3.Energijos taupymas – LED prisideda prie energijos vartojimo efektyvumo. Jis naudoja mažiau jūsų automobilio akumuliatoriaus energijos ir užtikrina efektyvų apšvietimą
Technine informacija
| Skersmuo | 225 mm |
|---|---|
| Aukštis | 12 mm |
| Montavimo skersmuo | 215 mm |
| Montavimo gylis | 20 mm |
| Spektaklis | 18W |
| Šviesos srautas | 1300 liumenų |
| Degimo valandos | 50,000 valandų |
| Apšilimo laikas | Iš karto šviesa |
| Šviesios spalvos | 2700K |
| Reguliuojama spalvos temperatūra | Nr |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
Daugiau informacijos




Populiarus Žymos: įleidžiami apvalūs 18w LED apatiniai žibintai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti









