Produktai
Itin plonas įleidžiamas LED apšvietimas
1. Pagaminta taip, kad tilptų į lubų išpjovą, kurios matmenys yra 6,1 x 6,1 colio.
2. 120 laipsnių spindulio kampas užtikrina pakankamą apšvietimo aprėptį.
3,120 V kintamoji įtampa ir 12 vatų elektros energijos suvartojimas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių itin plonų įleidžiamų LED lempučių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Savybės
• Kvadratinis įleidžiamas LED skydinis apatinis šviestuvas naudoja didelio{0}}tankio nerūdijančio plieno spyruoklinį tvirtinimą, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas.
• Pažangi pastovios{0}}srovės IC tvarkyklė užtikrina pastovią srovę.
• Išmanioji IC valdymo grandinės apsauga nuo atviros grandinės, trumpojo jungimo, perkrovos, perkaitimo, per didelės srovės, per didelės įtampos, apšvietimo, apsaugos nuo viršįtampių ir anti{0}}trukdžių.
Prekės aprašymas
| Galingumas | 4W, 9W, 12W, 15W, 18W, |
|---|---|
| Lumenai | 270 lm, 720 lm, 960 lm, 1200 lm, 1440 lm |
| Matmenys | Ø105mm, Ø146mm, Ø177mm, Ø190mm, Ø225mm |
| Iškirpimo dydis | Ø96mm, Ø135mm, Ø160mm, Ø178mm, Ø210mm |
| Įvesties įtampa | AC110 – 277V |
| CCT | 3000K – 6500K |
| CRI / PF | Didesnis arba lygus 80 / Didesnis arba lygus 90 |
| Ingress | IP20 |
| Pritemdomas | Neprivaloma |
| Judesio jutiklis | Neprivaloma |
Daugiau informacijos



Taikymas:
Puikiai tinka bet kokiam lubų pritaikymui.

Populiarus Žymos: itin plonas įleidžiamas LED apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys












