Produktai
Kvadratinis / apvalus LED apatinis apšvietimas - AC110V / 220V įleidžiamas lubų šviestuvas
✔ Dvigubo dizaino parinktys
Galimos kvadratinės ir apvalios formos, kad atitiktų bet kokį dekorą
SMD LED technologija užtikrina tolygų apšvietimą{0}}be akinimo
✔ Universalus suderinamumas su įtampa
Veikia su AC110V-220V (tinka visuotiniam naudojimui)
Aliuminio korpusas užtikrina optimalų šilumos išsklaidymą
✔ Estetinis lankstumas
Juodos/baltos spalvų parinktys
Itin plonas{0}}profilis, skirtas vientisam lubų integravimui
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių kvadratinių / apvalių LED apatinių lempučių - ac110v/220v įleidžiamųjų lubų šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Pagrindinės savybės
✔ Dvigubo dizaino parinktys
Galima įsigytikvadratas ir apvalusformų, tinkančių prie bet kokio dekoro
SMD LED technologijakad apšvietimas būtų tolygus,{0}}be akinimo
✔ Universalus įtampos suderinamumas
Veikia suAC110V-220V(tinka visuotiniam naudojimui)
Aliuminio korpusasužtikrina optimalų šilumos išsiskyrimą
✔ Estetinis lankstumas
Juoda/baltaspalvų variantai
Itin{0}}plonas profilisvientisam lubų integravimui
Produktų aprašymas
| Produkto pavadinimas | Led SMD žemyn lemputė |
| Pagrindinė medžiaga | Aliuminio liejimas- |
| Galia | 7W/2*7W/9W/2*9W/12W/15W/18W/30W |
| Dydis |
L100*W100*H43mm/L183*W100*H43mm/L120*W120*H43mm/L220*W120*H43mm L150*W150*H45mm/L175*W175*H50mm/L197*W197*H50mm/ L230*W230*H55mm |
| Led šviesos šaltinis | SMD |
| Lusto prekės ženklas | Cree arba Bridgelux arba Epistar |
| Šviesos efektyvumas | 90-100 LM/W |
| CRI | Ra Didesnis arba lygus 80 |
| Įvesties įtampa | AC220V, 50-60HZ |
| Apdaila Spalva | Visiškai balta / visa juoda / balta + juoda |
| Spalvos temperatūra | 3000K/4000K/6000K |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Diegimo būdas | Įleistas |
| Funkcija | Įleidžiamas LED lubų apšvietimas, naudojamas namų biuro viešbutyje |
| Garantija | 2 metai |
| Taikymas |
Gyvenamoji vieta / Kambarys / Miegamasis / Biuras / Parodų salė / Susitikimų kambarys / Mažmeninė parduotuvė / Prekybos centras / Svetainė / Muziejus / Galerija / Kinas / Ligoninė / Restoranas / Viešbutis / Mokykla / Galerija / Oro uostas |










Populiarus Žymos: kvadratinis/apvalus LED apatinis apšvietimas - ac110v/220v įleidžiamas lubų šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Kvadratiniai LED įleidžiami skydiniai lubiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Įleidžiamas plokščių lubų LED panelinis šviestuvas 16WPeržiūrėti daugiau> -
Plokščios lubos įleidžiami LED paneliniai šviestuvai 8WPeržiūrėti daugiau> -
Plokščios lubos įleidžiami LED paneliniai šviestuvai 40WPeržiūrėti daugiau> -
Plokščios lubos įleidžiami LED paneliniai šviestuvai 5WPeržiūrėti daugiau> -
Apvalus LED įleidžiamas skydinis lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












