Produktai

30*120cm 36W 40W RGB CCT LED panelinis apšvietimas
1. Itin plonas dizainas: 11 mm
2. Didelis ryškumas: LED 5050
3. Geriausia stabili LED tvarkyklė: tai pagrindinis LED skydelio elementas, o Meanwell tvarkyklė gali būti neprivaloma
4. Pritemdomas: RGB galima valdyti laiku ir greičiu
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
1. Itin plonas dizainas: 11 mm
2. Didelis ryškumas: LED 5050
3. Geriausia stabili LED tvarkyklė: tai pagrindinis LED skydelio elementas, o Meanwell tvarkyklė gali būti neprivaloma
4. Pritemdomas: RGB galima valdyti laiku ir greičiu
2. Didelis ryškumas: LED 5050
3. Geriausia stabili LED tvarkyklė: tai pagrindinis LED skydelio elementas, o Meanwell tvarkyklė gali būti neprivaloma
4. Pritemdomas: RGB galima valdyti laiku ir greičiu
| Galia | 40W |
| liumenas | RGB |
| Įvesties įtampa | AC85-265V |
| CRI | >80, 90 arba 95 |
| BMT | 2800-3500K/4000-4500K/5000-5500K/5500-6000K |
| Dydis | 1195x295x12 mm |
| Pritemdomas tipas | RGB ir balta šviesa keičiama nuotolinio valdymo pultu |
| Montavimas | Pakabinamas, įleidžiamas, montuojamas ant paviršiaus |
| IP reitingas | IP40 |
| Garantija | 3 metai |
Daugiau informacijos




Taikymo sritys

Populiarus Žymos: 30*120cm 36w 40w rgb cct LED panelinis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
300x1200 LED skydelis Light 3000kPeržiūrėti daugiau> -
LED stiklo plokštės šviesa 60x120Peržiūrėti daugiau> -
Led įleidžiama skydo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
SLIM LED PANELĖS ŠVIESTASPeržiūrėti daugiau> -
Halonix Led Panel LightPeržiūrėti daugiau> -
Ant paviršiaus montuojamas kvadratinis plonas biuro švies...Peržiūrėti daugiau>







