Produktai
40 W LED foninis apšvietimas
● Aliuminio rėmas su laiptuoto krašto dizaino detalėmis ir blizgiais baltais dažais, kad būtų pagerinta estetika
● Naujas foninio apšvietimo stiliaus dizainas
● Tinka standartinėms T formos tinklelio luboms

Ypatybė:
● Aliuminio rėmas su laiptuoto krašto dizaino detalėmis ir blizgiais baltais dažais, kad būtų pagerinta estetika
● Naujas foninio apšvietimo stiliaus dizainas
● Tinka standartinėms T formos tinklelio luboms
● Tinka montuoti įleidžiant arba ant paviršiaus (su pasirenkamais priedais)
● Konstrukcijoje yra tikslūs optiniai lęšiai ant kiekvieno atskiro šviesos diodo, užtikrinantys optimalų šviesos sklaidą ir nuoseklų paviršiaus apšvietimą, be pavojaus, kad gaminys gali pageltonuoti.
Specifikacija:
| Produkto pavadinimas: | 40 W LED foninis apšvietimas |
| LED lustas: | Epistar / SMD2835 |
| Šviesos efektyvumas: | 160lm/W |
| Įėjimo įtampa: | 100-240V |
| CRI: | 95Ra |
| PF: | >0.95 |
| Spalvos temperatūra: | 2700-6500K |
| Medžiaga: | Aliuminio lydinys ir kompiuteris |
| Spindulio kampas: | 120 laipsnių |
| Gyvenimo trukmė: | 50 000 valandų |
| Garantija: | 5 metai |
| Rėmo dangtelis: | Balta ir sidabrinė |
40 W LED foninio apšvietimo skydinio apšvietimo aprašymas:
Sukurtas taip, kad būtų labai efektyvus ir universalus su įleidžiamomis tvirtinimo galimybėmis. Lengvai pakeiskite savo T8 šviestuvus ar kitus nuleidžiamus lubų šviestuvus. Tai labai universalūs įrenginiai, kurie puikiai atrodo ir taupo jūsų pinigus.
Lengvas LED modernizavimas jūsų biurui ar verslui. Pakeiskite pakabinamus lubų apšvietimus arba šviestuvus mūsų 40 W LED foniniu apšvietimu.








Ar foninis apšvietimas turėtų būti didesnis nei ryškumas?
Turėtumėte palikti „Brightness“ vieną, nebent kalibruojate televizorių, nes tai turi įtakos juodos spalvos lygiui. Tačiau galite nustatyti bet kokį foninį apšvietimą, nes tai tik keičia jūsų televizoriaus ryškumą. Tikriausiai norėsite, kad jis būtų didesnis dienos metu, o mažesnis, jei žiūrėsite tamsiame kambaryje.
Kokie yra skirtingų tipų LED foniniai apšvietimai?
Kalbant apie apšvietimą, šiuo metu televizoriuose naudojami trys tipai: Edge Lit, Full Array ir Direct Lit, o tai, ką matote ekrane, tiesiogiai veikia jūsų televizoriaus naudojamo apšvietimo tipas.
Kokie yra foninio apšvietimo pranašumai?
Puikus ryškumo tolygumas
Iš esmės tai reiškia, kad vidinė foninio apšvietimo struktūra ir išdėstymas leidžia tolygiau paskirstyti šviesą visame ekrane, kad būtų užtikrintas didelės raiškos matomumas. Tai ypač naudinga dideliems komerciniams skaitmeniniams ekranams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir televizoriams, skirtiems naudoti namuose.
Populiarus Žymos: 40w LED foninis apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys









