Produktai

LED apdailos skydelio šviesos kvadratas
1.Plona polikarbonato plokštė, skirta žemoms luboms.
2. Didelis ryškumas ir tolygus šviesos srautas be akinimo.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
| Galingumas | 20 W |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 V |
| Dažnis | 50 Hz |
| Darbinė temperatūra | -10 laipsnio iki 45 laipsnių |
| Galios koeficientas | 0.9 |
MATMENYS IR SVORIS
| Pakuotės matmenys PxPxA (cm) | 26,1 cm x 4,5 cm x 24,7 cm |
| Iškirpti matmenis | 200 mm |
| Dia | 230 mm |
| Aukštis | 27 mm |
| Plotis | 230 mm |
Daugiau informacijos



Taikymo sritys


Populiarus Žymos: LED apdailos skydo šviesos kvadratas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

