Produktai
Įleidžiamas plonas skydelis LED Dali Control 62x62
1. Paprasta konstrukcija, mažas gedimų dažnis, lengva prižiūrėti ir remontuoti.
2. Nėra LGP viduje, todėl nesijaudinkite dėl gelsvos problemos tradicinių kraštais apšviestų LED plokščių.
3. Platus šviesos šaltinių PCB (SMD) su super šilumos spinduliuote, mažu šviesos skilimu ir ilgu tarnavimo trukme.
4. PMMA optiniai lęšiai su dideliu šviesos perdavimo greičiu ir didesniu spindulio kampu.
5. Energijos taupymas iki 90%, palyginti su tradicine lempa.
Įleidžiamas plonas skydelis LED Dali Control 62x62

Produkto savybės:
1. Paprasta konstrukcija, mažas gedimų dažnis, lengva prižiūrėti ir remontuoti.
2. Nėra LGP viduje, todėl nesijaudinkite dėl gelsvos problemos tradicinių kraštais apšviestų LED plokščių.
3. Platus šviesos šaltinių PCB (SMD) su super šilumos spinduliuote, mažu šviesos skilimu ir ilgu tarnavimo trukme.
4. PMMA optiniai lęšiai su dideliu šviesos perdavimo greičiu ir didesniu spindulio kampu.
5. Energijos taupymas iki 90%, palyginti su tradicine lempa.
6. Didelis ryškumas ir efektyvumas su tolygia šviesos pasiskirstymu, be ryškių dėmių, be tamsių sričių.
7. Momentinis startas, pasiekiantis visišką ryškumą per 0,5 sekundės.
8. Mirga nemokamai (neprivaloma), atleidžiantis akių nuovargį ir pašalinantis darbinį spaudimą.
9. Ekologiški, jokių kenksmingų elementų.
10. Aktyviosios galios faktoriaus korekcijos konstrukcija, didelis našumas, mažas THD.
11. CE (LVD & EMC) - RoHS sertifikuota.
12. Galimi keli montavimo režimai ir priedai (Lubų įdubimas / pakabinamas / paviršiaus / sienos montavimas ir tt).
13. Originali antrinė elektrinė izoliacija • Pastovios srovės režimas.
14. LED skydelio apsaugos klasė IP40.
Produkto specifikacija:
| raktažodis | įleidžiamas apšviestas skydelio žibintas 62x62 |
| galia | 36W 40W 48W |
| Pf | 0.9 |
| dydis | 620x620mm |
| Lempos šviesos srautas (lm) | 160lm/w |
| medžiaga | Aliuminio lydinys + stiklas |
| Įvesties įtampa | 100-240V |
| aukštis | 30mm |
| Ra | 80ra arba 95ra |
| Bmt | 3000/4000/6000K |
| Gyvenimo trukmė (valandomis) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
Daugiau nuotraukų 36w LED srityje:


Skydelio LED dali valdiklio montavimas :

LED skydelio šviesos taikymas 36w:

Populiarus Žymos: įleidžiamas plonas skydelis vadovavo dali kontrolės 62x62, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigūs, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
LED skydelis 620X620MMPeržiūrėti daugiau> -
LED skydelis 1200X300MMPeržiūrėti daugiau> -
LED skydelis 300X300mmPeržiūrėti daugiau> -
LED skydelis 1200X600MMPeržiūrėti daugiau> -
LED Panel 600X600mm CRI>95R URGPeržiūrėti daugiau> -
Apšviestas akrilo skydelis 60x60 foninis apšvietimas nuo ...Peržiūrėti daugiau>











