Produktai
RGB LED panelinis apšvietimas 620*620mm 36W
1. Itin plonas dizainas: 11 mm
2. Didelis ryškumas: LED 5050
3. Geriausia stabili LED tvarkyklė: tai pagrindinis LED skydelio elementas, o Meanwell tvarkyklė gali būti neprivaloma
4. Pritemdomas: RGB galima valdyti laiku ir greičiu
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Prekės aprašymas
• Aukščiausios kokybės aliuminio lydinio medžiagos. Stilingas amžinos spalvos aliuminio rėmas su pažangiu anoduotu ir oksidaciniu apdorojimu. Dėl pažangaus dizaino lubų apšvietimas tampa elegantiškesnis.
• Įvairių dydžių LED šviesos skydelis pagal jūsų galimybes. Formų įvairovė (kvadratas, stačiakampis)
• Lengva montuoti. Idealiai tinka montuoti į sistemos lubas, biurus ir gali būti naudojamas kaip pakabinamas armatūra.
| Galia | 36W |
| Šviesos išvestis | 2880lm |
| Šviesos efektyvumas | 80lm/w |
| Spalvų temperatūra (CCT) | RGB (W) |
| Spalvų perteikimo indeksas (CRI) | Ra>80 |
| Spindulio kampas θ/2 | 120 laipsnių |
| Įvesties įtampa | 220-240/100-240VAC |
| Dažnis | 50/60Hz |
| Galios koeficientas | >0.9 |
| Pradžios laikas | Mažiau arba lygu 0.1s |
| Vairuotojo efektyvumas | >85% |
| Visiškas harmoninis iškraipymas | <15% |
| Pritemdymas | Taip |
| Medžiaga | Aliuminis+PMMA LGP |
| Apsaugos laipsnis | IP40 |
| Matmenys | 620 * 620 * 10 mm |
| Išvaizda | Balta/Sidabrinė |
| Montavimas | Įleidžiamas / pakabinamas / montuojamas ant paviršiaus |
Daugiau informacijos




Taikymo sritys

Populiarus Žymos: rgb led panelinis apšvietimas 620*620mm 36w, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
6500k 600mm X 600mm LED skydelio lemputėPeržiūrėti daugiau> -
LED panelinis apšvietimas 30×30Peržiūrėti daugiau> -
1200x600 LED panelinis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
LED skydelis su foniniu apšvietimuPeržiūrėti daugiau> -
Įleidžiami kvadratiniai ploni LED skydelio žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
RGB LED pakabinamas lubų šviestuvasPeržiūrėti daugiau>










