Produktai
Statybvietės šviesa
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
Produktų aprašymas

Sukurta atlaikyti atšiaurią statybų aplinką, ši lemputė suteikia galingą apšvietimą, apimantį didžiulius plotus, padidindama saugumą sumažindama šešėlius ir akląsias zonas. Jo patvarus dizainas atsparus smūgiams, dulkėms ir drėgmei, o energiją taupančios - funkcijos padeda sumažinti eksploatacines sąnaudas ilgai - naudojant statybos projektuose.
1
Produktų detalė


Produktų parametras

| Galia | 50W 80W 100W 150W |
| Įvesties įtampa (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 150 LM/W |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP66 Atsparus vandeniui |
| Medžiaga | ADC12 liejimo{1}}aliuminis |
| Vairuotojas | Įprastas vairuotojas arba MEANWELL vairuotojas |
| Funkcija | nemirksi nemokamai |
Populiarus Žymos: statybvietės šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Pramoninis LED apšvietimas Nešiojama LED darbo lemputėPeržiūrėti daugiau> -
LED sporto salės apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Stilingi lauko prožektoriaiPeržiūrėti daugiau> -
Sandėlio LED lemputėsPeržiūrėti daugiau> -
300 W stadiono prožektorių šviesaPeržiūrėti daugiau> -
1000 W saulės gatvės šviesaPeržiūrėti daugiau>











