Produktai
Laikino darbo šviesa
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių laikino darbo šviesų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
- Labai ryškios LED lemputės, naudojamos laikinojoje darbo šviesoje, leidžia užtikrinti maksimalų šviesos lygį bet kokioje darbo aplinkoje.
- Jei norite paleisti lempą nenaudodami rankų, tiesiog pastatykite lempą tiksliai ten, kur norite, atsižvelgiant į jos magnetinį pagrindą ir reguliuojamą kabliuką.
- Ši darbinė lempa puikiai tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke, nes jos ilgalaikė-atspari ir oro sąlygoms-atspari konstrukcija, užtikrinanti patikimumą ir naudojimo paprastumą bet kokiu požiūriu.
Specifikacija:
| Galia | 20W 30W 40W 50W 60W 80W 100W 120W |
| Šviesos efektyvumas | >110 lm/w |
| Šviesos šaltinis | SMD 2835, Epistar |
| Veikimo temp | -40-45 laipsnių |
| CCT | 3000K, 4000K,5000K,6000K |
| CRI | 80~83 |
| IP | IP65 Atsparus vandeniui |
| IK laipsnis | 07 |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 VALANDŲ |
| Įvesties įtampa | 85-265V kintamoji srovė |
| Naras | Vidinis maitinimo šaltinis |
| Pritemdymas | NE |
| Sijos angelas | 360 laipsnių |
| PF | >0.95 |
| Garantija | 5 metai |
Išsamūs vaizdai:



Naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: laikina darbo lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, pardavimas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Energiją taupantys sandėlio apšvietimo sprendimaiPeržiūrėti daugiau> -
Lifepo4 baterija Lifepo4 baterija 12 V 120ahPeržiūrėti daugiau> -
Pramoninės klasės nešiojamieji statybiniai šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Nešiojamas pakabinamas statybinis šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
Darbo vietos apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atspari nešiojama LED darbo lemputėPeržiūrėti daugiau>












