Produktai
100 W sprogimo{1}}apšvietimas
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 100 W atsparios sprogimui{3}} šviesos gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
1. 100 W Explosion-Proof Light yra specialiai sukurta siekiant užtikrinti ryškų ir saugų apšvietimą pavojingoje aplinkoje.
2. Dėl patvarios ir patikimos konstrukcijos šis šviestuvas gali atlaikyti net sunkiausias sąlygas, todėl užtikrina ilgalaikį veikimą.
3. Naudodama energiją taupančią-LED technologiją, ši lemputė ne tik taupo energijos sąnaudas, bet ir padeda sumažinti poveikį aplinkai.
Specifikacija:
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2700k-6500k |
| Įvesties įtampa (V) | AC100-305V |
| Dimmer | Nr |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| CRI (Ra>) | 80 |
| IP reitingas | IP 66 |
| Darbo laikas (valanda) | 50000 |
| Produkto pavadinimas | Sprogimas |
| Galia | 100W-300W |
| Spalva | Geltonas rėmelis |
| Šviesos efektyvumas (I/W) | 120 lm/w |
Išsamūs vaizdai:



naudojimas:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: 100 W sprogimui atspari lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys












