Produktai
220-240VAC 50W LED prožektoriai
1. Galingas 50 vatų LED prožektorius
2. Puikiai tinka naudoti lauke (tačiau gali būti naudojamas ir viduje) dėl savo IP65 klasifikacijos.
3. Mažo ūgio, tačiau galingo išėjimo
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 220-240vac 50w LED prožektorių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Savybės:
1. Galingas 50 vatų LED prožektorius
2. Puikiai tinka naudoti lauke (tačiau gali būti naudojamas ir viduje) dėl savo IP65 klasifikacijos.
3. Mažo ūgio, tačiau galingo išėjimo
4.Bracket siūlo tvirtinimo prie sienos ir grindų parinktis
5. Tinka naudoti su automobiliais, automobilių stovėjimo aikštelėmis, statiniais ir remontuoti
Specifikacija
| Įtampa | 220-240V kintamoji srovė |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Lizdas | pataisyti sumontuotas |
| Galia | 50 W |
| Gyvenimo trukmė apytiksliai. | 50,000 h |
| Šviesos galia | 4000 lm |
| Šviesios spalvos | 4500 K |
| Tipas | LED |
| Pritemdomas | Nr |
| Apsaugos klasė | IP65 |
Daugiau nuotraukų






Programos
– Sporto salės
– Komercinės patalpos
– Sandėliai
– Gamybos patalpos
– Kvadratai
– Laivynai
– Automobilių stovėjimo aikštelės

Populiarus Žymos: 220-240vac 50w led prožektorių lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Paukštienos šviesaPeržiūrėti daugiau> -
„Garden Flood“ saulės šviesos diodų apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
100 vatų vedama lauko potvynio šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Avarinis saulės šviesos diodasPeržiūrėti daugiau> -
Led varžtas prožektoriuosePeržiūrėti daugiau> -
Potvynio spindulio LED darbo lemputėPeržiūrėti daugiau>










