Produktai
3-1 spalvotas LED prožektorius – šiltas / vėsus / dienos šviesa (mygtuko pasirinkimas)
Pagrindinės funkcijos:✔ 24 val. automatinis laikmatis - Nustatykite kasdienius įjungimo / išjungimo grafikus (pirmiausias rinkos - IP66 aliuminio korpusas (-30 laipsnių ~ 50 laipsnių veikimas)
Paruošta montuoti:• 1,8 m maitinimo laidas + JAV 3 kontaktų kištukas• Yra įžeminimo kuoliukai
Puikiai tinka: sodo / važiuojamosios dalies apšvietimui atostogų dekoravimui (Kalėdoms / Helovinui) Scenos ir kraštovaizdžio akcentams
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 3-spalvų LED prožektorių – šilta/vėsi/dienos šviesa (pasirinkti mygtukas) gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Pagrindinės funkcijos:
✔ 24h automatinis laikmatis- Kasdienių įjungimo/išjungimo tvarkaraščių nustatymas (pirmaujantis rinkos-tikslumas)
✔ Dvigubi apšvietimo režimai:
3-1 spalvotas LED prožektorius – šiltas / vėsus / dienos šviesa (mygtuko pasirinkimas)
RGB spalva(5 efektai: blykstė / sklandus / romantiškas / jaukus / šviežias)
✔ Atsparus oro sąlygoms- IP66 aliuminio korpusas (-30 laipsnių ~ 50 laipsnių veikimas)
Diegimas paruoštas:
• 1,8 m maitinimo laidas + JAV 3 kontaktų kištukas
• Apima antžeminius kuolus
Puikiai tinka:
Sodo / važiuojamosios dalies apšvietimas
Šventinis dekoras (Kalėdos / Helovinas)
Scenos ir kraštovaizdžio akcentai
Specifikacija:
| Produkto pavadinimas | LED didelio našumo stadiono prožektorius |
| Galingumas | 100-2000W |
| IP reitingas | IP66 |
| Šviesos išvestis | 50000-100000 |
| Gyvenimo trukmė | 50,000 |
| Spalvos temp | 3000-6000K |
| Įvesties įtampa | 90-305V 50/60Hz |
| Darbinė temp | -40 laipsnių iki 60 laipsnių |
| Spindulio kampas | 60 laipsnių / 90 laipsnių / 120 laipsnių |
| Galios koeficientas | >0.95 |








Populiarus Žymos: 3-1 spalvotas LED prožektorius – šiltas / vėsus / dienos šviesa (mygtuko pasirinkimas), Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Judesio jutiklio šviesos diodasPeržiūrėti daugiau> -
LED spindulių darbo šviesos juostos prožektorių prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
Mobri LED prožektoriai laukePeržiūrėti daugiau> -
Išoriniai stadiono LED prožektoriai 50WPeržiūrėti daugiau> -
Išoriniai LED stadiono apsaugos žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
Išorinis stadiono užliejamas šviesos diodas 300 WPeržiūrėti daugiau>










