Produktai
600 W vandeniui atsparus lauko LED prožektoris
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
Produktų aprašymas

600 W galia užtikrina galingą apšvietimą, kurio šviesos efektyvumas gali siekti iki 180 lm/W, o šviesos srautas siekia apie 100 000 lm, ryškiai apšviesdamas dideles erdves. Tuo tarpu jis paprastai turi IP65 arba aukštesnį atsparumo vandeniui įvertinimą, todėl jis stabiliai veikia atšiauriomis oro sąlygomis, pvz., smarkiu lietumi ir dulkių audromis, užtikrinant patikimą veikimą ir ilgą tarnavimo laiką.
Produktų detalė

| Galia | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Įvesties įtampa (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 150 LM/W |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP66 Atsparus vandeniui |
| Medžiaga | ADC12 liejimo{1}}aliuminis |
| Vairuotojas | Įprastas vairuotojas arba MEANWELL vairuotojas |
| Funkcija | nemirksi nemokamai |
Populiarus Žymos: 600w vandeniui atspari lauko led prožektorių lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
Judesio jutiklio prožektoriaiPeržiūrėti daugiau> -
Violetinė Led Flood LightPeržiūrėti daugiau> -
Lauko LED prožektorių spalvos keitimasPeržiūrėti daugiau> -
10w LED judesio jutiklio prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
didmeninė prekyba 40w grotelėmis mokinių akių apsaugos LE...Peržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atsparus lauko LED prožektorius 100WPeržiūrėti daugiau>











