Produktai
Išoriniai stadiono LED prožektoriai 100W
1. Stiprus atsparumas korozijai, greitas šilumos išsklaidymas, atsparus lietui ir vandeniui.
2. Geras atsparumas slėgiui, atsparus sprogimui -ir nedūžtantis, saugesnis naudoti.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 100 W išorinių stadionų LED prožektorių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
-
Produkto pristatymas

- Savybės:
1. Stiprus atsparumas korozijai, greitas šilumos išsklaidymas, atsparus lietui ir vandeniui.
2. Geras atsparumas slėgiui, atsparus sprogimui -ir nedūžtantis, saugesnis naudoti.
- Specifikacija
| Galia | 10W 30W 50W 80W 100W 150W 200W 300W |
| Įvesties įtampa (V) | AC85-265V, AC 100-277V, 12-24V DC, 24-48V DC |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 160 LM/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP66 Atsparus vandeniui |
| Medžiaga | ADC12 liejimo{1}}aliuminis |
| Vairuotojas | Įprastas vairuotojas arba MEANWELL vairuotojas |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
| Led mikroschema | Epistar 2835 LED lustas, Philips 3030 LED lustas |
| Funkcija | nemirksi nemokamai |
-
IšsamusImages:



- Naudojimas:


- Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

- DUK
Klausimas: Ar galite atlikti ODM, OEM paslaugą?
A: Taip, mes laukiame ODM, OEM užsakymų.
K: Koks yra jūsų pristatymo laikas?
A: Paprastai mėginiai imami 1–3 dienas; Mažas kiekis gali būti pristatytas per savaitę, didelis kiekis paprastai apie 30 darbo dienų.
Kl .: Ar galiu gauti kai kuriuos pavyzdžius, kurie būtų patikrinti ir patikrinti prieš pateikdamas užsakymą?
A: Taip, jūs mielai pateikiate bet kokius pavyzdžius, kad patikrintumėte kokybę.
Kl .: Kiek metų garantija jūsų gaminiams?
A: Mes galime pasiūlyti 3–5 metų garantiją. Skirtingoms lempoms būtų suteikiama skirtinga garantija.
K: Kaip galiu apmokėti užsakymą?
A: Paprastai mokėkite „Alibaba“, galimas T / T iš banko, taip pat galimas LC masiniam užsakymui.
K: Kokios yra pristatymo sąlygos?
A: Yra EXW, FOB, CIF ir kt. Galite pasirinkti vieną iš patogiausių ir ekonomiškiausių būdų.
Populiarus Žymos: išoriniai stadiono LED prožektoriai 100w, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Avarinis saulės šviesos diodasPeržiūrėti daugiau> -
Belaidės potvynio lemputės su judesio detektoriaisPeržiūrėti daugiau> -
Sodo apsaugos potvynisPeržiūrėti daugiau> -
Challenger LED prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
200 W LED prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
IP65 vandeniui atspari lauko LED lempa LED prožektoriusPeržiūrėti daugiau>











