Produktai

IP66 Atsparus lietui SMD LED prožektorius 50W
1. Pagyvinkite bet kokį vakarėlį lauke šiais animuotais RGBW prožektoriais. Šviesos efektus galima sinchronizuoti su vakarėlių ir festivalių muzika su telefono mikrofonu. Sukurkite savo lauko kalėdines dekoracijas, apšvietimą ir vakarėlius.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas

Savybės:
Platus pritaikymas: LED gatvių šviestuvas gali būti plačiai naudojamas lauko ir vidaus apšvietimui, pavyzdžiui, komerciniam ir pramoniniam lauko, prekybos centrų, sodų, biurų pastatų, namų, garažų, sandėlių, terasų, kiemų, dokų, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių, viešbučių , parodų salėse, konferencijų salėse, ligoninėse, vitrinose, namuose ir kitose vietose, ypač vandeniui atsparūs led šviestuvai, tinkantys prabangių aukšto standarto didelių erdvių apšvietimui
Specifikacija
| Galia | 50W |
| liumenas | 5000lm |
| Įtampa | 12-24VAC/DC |
| Kelvinas | 3000k/4000k/6500k |
| Kampas | 120 laipsnių |
| Medžiaga | Aliuminis, Grūdintas stiklas |
| IP rodiklis | 66 |
| Dydis | 110 * 140 * 42mm |
| Taikymas | Jūra, valtis, lauke |
Daugiau nuotraukų




Programos

Populiarus Žymos: ip66 rainproof smd led prožektorių lemputė 50w, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

