Produktai

Lauko potvynių šviesos keitimas
1. ADC12 liejimo aliuminis.
2. Didelio efektyvumo atspindžio taurė.
3. Didelis pralaidumas, didelis grūdinto stiklo stiprumas.
4. MEANWELL vandeniui atsparus vairuotojas.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
lauko potvynio žibintų keitimo lemputės

Funkcijos
1. ADC12 liejimo aliuminis.
2. Didelio efektyvumo atspindžio taurė.
3. Didelis pralaidumas, didelis grūdinto stiklo stiprumas.
4. MEANWELL vandeniui atsparus vairuotojas.
5. Šviesos efektyvumas yra 150 lm / W.
6. Atsparus vandeniui IP65.
7. Įėjimo įtampa yra: 100-265V kintamoji srovė
8. Garantija: 5 metai
Specifikacijos
| Garantija | 5-metai |
| Rūšis | LED važiavimo žibintas |
| Sertifikavimo | CE, Rohs, E ženklas R10 |
| OE Nr. | Universalus |
| Įtampa | 12-80v DC |
| LED galia | 48Vatų LED 16PCS*3W Epistar |
| Spalvų temperatūra | 6000K ~ 6500K |
| Veikimo temperatūra | -40 °C ~ 60 ° C |
| Liumenų | 2400 |
| Spindulys | Taškinis / potvynio spindulys |
| Medžiaga | "Diecast" aliuminio korpusas, nerūdijančio plieno laikiklis |
| Objektyvo medžiaga | PMMA |
| Gyvenimo trukmė | 30000 val. |
| Taikomoji programa | Sunkvežimis, traktorius, visureigis, automobilis, valtis |
| OEM paslauga | Logotipo lazerinis spausdinimas, pasirinktinis langelis |
lauko potvynio žibintų keitimo lemputės
Diegimo

Programos

Sertifikatai

Duk
Bet koks klausimas ar noras išsiųsti užklausą!
| 1. Klausimas: | Ar esate gamintojas? | |
| A : | Taip, mūsų gamykla įkurta nuo 2010 m. Mūsų gamykloje yra 5 gamybos linijos ir mėnesio talpa 4 000–50 000 vienetų LED žibintai. Kiekvieną sezoną nuolat atnaujiname naujausią dizainą. | |
| 2. Klausimas: | Ar galite OEM ar ODM? | |
| A : | Žinoma, TAIP! Esame patyrę besivystančią komandą. Produktai gali būti pagaminti pagal jūsų pageidavimą, nepriklausomai nuo pritaikytos formos, spalvos, logotipo spausdinimo ar pakavimo. | |
| 3. Klausimas: | Koks jūsų pagrindinis verslas? | |
| A : | Mes gaminame automatinį LED apšvietimą, pvz., Vairavimo žibintus, LED šviesos strypus, švyturių įspėjamuosius žibintus, įkraunamą darbo šviesą ir kt. | |
| 4. Klausimas: | Kur yra jūsų gamykla? Kaip aš galiu tave aplankyti? | |
| A : | Mūsų gamykla yra Šendženo mieste, Kinijoje. Galite skristi į Guangzhou Baiyun tarptautinį oro uostą. Mes jums pasiūlysime pervežimą. Labai kviečiame apsilankyti pas mus. | |
| 5. Klausimas: | Skirtumas nuo kitų tiekėjų | |
| A : | 14 metų OME aptarnavimo patirtis. Konkurencinga kainodara, aukštos kokybės kontrolė ir efektyvus bendravimas daro mus linijos viršuje. |
Populiarus Žymos: lauko potvynių žibintų keitimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti

