Produktai
Vandeniui atsparus IP65 LED prožektorius lauke
1. ADC12 liejamas aliuminis.
2. Labai efektyvus atspindžio puodelis.
3. Didelis pralaidumas, didelis grūdinto stiklo stiprumas.
4. MEANWELL vandeniui atsparus vairuotojas.
vandeniui atsparus IP65 LED lauko prožektorius

funkcijos
| Galingumas | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |
| Darbinė įtampa | 220V~240V |
| Atsparus vandeniui lygis: | IP5 |
| Led lusto tipas | SMD2835 |
| Led lustų kiekis | 10W/20W/30W/50W/100W/150W/200W |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Medžiaga | ABS plius aliuminis |
| Kaukės medžiaga | Grūdintas stiklas |
| LED spalva | Šalta balta (5500-6000k), šilta balta (2700 k-3500k) |
| Ilgas gyvenimas | >50,000 valandų |
| Dydis | 10W: 60*80*15mm 20W: 82*105*15mm 30W: 109*140*15mm 50W: 132*170*15mm 100W: 160*200*15mm 150W: 200*250*15mm 200W: 230*290*15mm |
Specifikacija
10W | BW-FLD-10W | Vidinis | Epistar | Normalus vairuotojas | 120 lm/W arba 150 lm/W | 2700-6500K |
20W | BW-FLD-20W | Vidinis | Epistar | Normalus vairuotojas | ||
30W | BW-FLD-30W | Vidinis | Epistar | Normalus vairuotojas | ||
50W | BW-FLD-50W | Vidinis | Philips | Normalus vairuotojas | ||
80W | BW-FLD-80W | Vidinis | Philips | Normalus vairuotojas | ||
100W | BW-FLD-100W | Vidinis | Philips | MEANWELL | ||
150W | BW-FLD-150W | Vidinis | Philips | MEANWELL | ||
200W | BW-FLD-200W | Vidinis | Philips | MEANWELL |
vandeniui atsparus IP65 LED lauko prožektorius
Montavimas

Programos

Sertifikatai

DUK
Bet koks klausimas ar norite siųsti užklausą!
1. Kaip galime garantuoti kokybę?Visada priešgamybinis pavyzdys prieš masinę gamybą;
Visada galutinis patikrinimas prieš išsiunčiant;
2.Ką galite nusipirkti iš mūsų?
LED aukšta lemputė, LED lemputė, LED prožektorių lemputė, LED apatinis apšvietimas, taškinė lemputė, LED vamzdis, LED juostelė ir kiti LED žibintai.
3. Kodėl turėtumėte pirkti iš mūsų, o ne iš kitų tiekėjų?
Esame profesionali LED apšvietimo gamykla 11 metų. Visi mūsų žibintai yra geros kokybės ir konkurencinga kaina. Mes turime tarptautinius standartinius sertifikatus, tokius kaip IEC CB SASO BIS CE ROHS ir kt. eksportuojame į visą pasaulį.
4. kokias paslaugas galime suteikti?
Priimtos pristatymo sąlygos: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, greitasis pristatymas, DAF;
Priimama mokėjimo valiuta: USD, EUR, HKD, CNY;
Priimamas mokėjimo tipas: T / T, L / C, MoneyGram, Kreditinė kortelė, PayPal, Western Union, Grynieji pinigai;
Kalba: anglų, kinų, prancūzų
Populiarus Žymos: vandeniui atsparus ip65 led prožektorius lauke, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys








