Produktai

100 W LED High Bay apšvietimas
1. Korpusas pagamintas iš aliuminio aukšto slėgio liejimo.
2. Ilgas tarnavimo laikas sumažina priežiūros išlaidas.
3. Dažni įjungimo ir išjungimo ciklai neturi neigiamo poveikio žibintams.
100W LED aukštos erdvės apšvietimas

Kuo jums patrauklus LED apšvietimas?
Lyginant su įprastu fluorescenciniu ir kaitinamuoju apšvietimu, LED apšvietimas turi keletą privalumų. Jie sukuria gražią šviesą, labai sustiprina natūralią šviesą, yra iki 50 procentų efektyvesni ir sunaudoja labai mažai energijos. Šie aukšti šviestuvai pasižymi išskirtine eksploatavimo trukme ir klasikine estetika derina šiuolaikinį apšvietimo efektyvumą, todėl jie idealiai tinka apšviesti plačias vietas ir perpildytus takus.
Produkto aprašymas
1. Korpusas pagamintas iš aliuminio aukšto slėgio liejimo.
2. Ilgas tarnavimo laikas sumažina priežiūros išlaidas.
3. Dažni įjungimo ir išjungimo ciklai neturi neigiamo poveikio žibintams.
| Spalvos temperatūra | 4000K (vėsiai balta) arba 6500K (dienos šviesa) |
| Būsto medžiaga | Lieto aliuminio korpusas ir polikarbonatinis lęšis |
| IP apsaugos klasė | IP 65 |
| Nominali įtampa | 220 V-240 V/AC |
| Šviestuvo tarnavimo laikas | 50000 h |
| Min. spalvų perteikimo indeksas (CRI) | 85 |
| Šviesumas | 12000 lm |
| Lempos tipas | LED |
| Galingumas |
100W |
| Spindulio kampas | 60 laipsnių |
Daugiau informacijos apie paveikslėlį

Pastaba: nuotolinio valdymo pulte yra įmontuota 2025 m. baterija, jei siunčiama oro transportu, perskaitykite vietinių oro linijų transportavimo reikalavimus.

Lieto aliuminio korpusas ir polikarbonatinis lęšis, aukštos kokybės vairuotojas.
Taikymas


Komercinis ir pramoninis pritaikymas.
Tinkamai nustatydami aukštą apšvietimą galite maksimaliai taupyti energiją, padidinti našumą ir padidinti saugumą. „Take Three Lighting“ siūlo platų geriausių šio sektoriaus gamintojų aukštos klasės apšvietimo pasirinkimą. Paskambinkite mums nemokamu numeriu, atsiųskite mums el. laišką arba tiesiog užpildykite mūsų produkto pasiūlymo formą, kad gautumėte patarimų, kokio tipo apšvietimas jums labiausiai tiktų. Mums patinka išgirsti esamų ir būsimų klientų atsiliepimus ir tikimės, kad galėsime dirbti su jumis.
Populiarus Žymos: 100w LED aukštas apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

