Produktai
400 W Led High Bay šviestuvai
Integruotas AL korpusas leidžia greičiau išsklaidyti šilumą-
Optinis stiklas, pralaidus šviesai daugiau nei 90%.
IP65 tvarkyklė su apsauga nuo trumpojo jungimo/per-tekėjimo/per-temperatūros/per{3}}įtampos
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 400 W LED aukštų šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Produkto savybė
SMD 2835 LED lustai, 140 lm/w; LED sankryžos temperatūra mažesnė nei 85 laipsniai; LED ir šilumos kriauklė lygiagrečiai, nėra šešėlio ar tamsios srities.
* IP65 vandeniui atspari konstrukcija, idealiai tinka drėgnai ir drėgnai aplinkai.
* Klientai gali sutaupyti pinigų kroviniui, naudodami mažesnį svorį ir mažesnį tūrį.
* Yra du įrenginiai: „Hoking Hang“ ir „Bracket“ alternatyvoms.
Specifikacijos:
| LED galia | 400 W (galima 100 W, 150 W, 200 W, 300 W, 500 W) |
| Led vairuotojas | Meanwell vairuotojas |
| Led lustai | SMD iš „Epistar“. |
| Kūno lempos | Aliuminis ir stiklas |
| Įvesties įtampa | AC100V--277V |
| Dažnių diapazonas | 50Hz/60Hz |
| Galios koeficientas | >0.95 |
| Šviesos efektyvumas | 140Lm/W |
| Šviesos srautas | >56000 LM |
| Spalvų perteikimo indeksas | Ra>80 |
| Darbinė temperatūra | -40 laipsnių -60 laipsnių |
| Spalvos temperatūra | 3000K--6500K |
| Apsaugos nuo patekimo įvertinimas | IP65 |
| Visiškas harmoninis iškraipymas | Mažesnis arba lygus 15 |
| Darbo laikas | 50 000 valandų |
Daugiau informacijos apie paveikslėlį







Taikymas

Populiarus Žymos: 400w LED aukštos įlankos šviestuvai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Led High Bay 1000w ekvivalentasPeržiūrėti daugiau> -
Led High Bay sporto salės apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
300w High Bay LED lemputėsPeržiūrėti daugiau> -
Uosto krovinių garažo žibintaiPeržiūrėti daugiau> -
LED UFO High Bay su judesio jutikliuPeržiūrėti daugiau> -
500 W NSO LED High Bay šviestuvasPeržiūrėti daugiau>










