Produktai
NSO LED High Bay Lights 150W
1. Aliuminio liejimas su poliesterio milteliniu būdu.
2. Didelio-pralaidumo ir anti-UV polikarbonato objektyvas, puikus šilumos valdymo dizainas.
3. Energijos taupymas, nėra UV ir IR spindulių, skleidžia mažai šilumos.
Siųsti užklausą
produkto pristatymas
-
Produkto pristatymas

- Savybės:
1. Aliuminio liejimas su poliesterio milteliniu būdu.
2. Didelio-pralaidumo ir anti-UV polikarbonato objektyvas, puikus šilumos valdymo dizainas.
3. Energijos taupymas, nėra UV ir IR spindulių, skleidžia mažai šilumos.
- Specifikacija:
| Galia | 60W/80W/100W/120W/150W/200W/240W/300W/400W/500W |
| Įėjimo įtampa | AC 220-240V |
| CCT | 3000~6500K |
| Šviesos srautas | 150 LM/W |
| Garantija | 5 metai |
| CRI | >0.8 |
| IP | 65 |
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
-
Išsamūs vaizdai:


- Naudojimas:

- Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: ufo led high bay lights 150w, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-
300 vatų sandėlio lemputėsPeržiūrėti daugiau> -
Komercinis pramoninis apšvietimas High Bay LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Led pramoninis apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Hyperlite Led High Bay Light 250wPeržiūrėti daugiau> -
NSO LED High Bay šviestuvas su Meanwell tvarkyklePeržiūrėti daugiau> -
1000 vatų bokštinio krano lempaPeržiūrėti daugiau>










