Produktai
5000K akių apsaugos paviršius montuojamas LED skydinis apšvietimas
1. LED lentos/klasės šviestuvai, apsaugantys akis.
2. Išskirtinai plonas dizainas, aukščiausios kokybės LED lustas, akių apsauga be mėlynos šviesos{1}} ir paprastas surinkimas bei priežiūra.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 5000 000 000 000 000 000 akių apsaugos lempų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Produkto savybės
1. Akrilo plokštė + grotelių šviesos kreipiklio plokštė, dvigubo sluoksnio apsauga. Apsauga nuo akinimo- ir neakinanti-
2. Keturių -pusių aliuminio rėmo apvyniojimo konstrukcija yra tvirta ir patvari
| Galia: | 36±3W |
| Energijos efektyvumas: | >80lm/W |
| Sertifikavimas: | CE, Rohs |
| Nominali įtampa: | 220V |
| Spalvos temperatūra: | 5000K±200K |
| Dažnis: | 50/60Hz |
| CRI (spalvų perteikimo indeksas): | Didesnis arba lygus 95 (R9 didesnis arba lygus 80) |
| Mėlynos šviesos pavojus: | RG0 (neatleidžiama) |
| Visą gyvenimą: | Didesnis arba lygus 30000H |
| Dydis: | (1200) × (300) × (65) mm |
Daugiau informacijos apie LED apšvietimą klasėms:





Klasių LED apšvietimo įrengimas:


Projektas:

Apšvietimo simuliatoriaus testas:

Populiarus Žymos: 5000k akių apsaugos paviršius montuojamas LED panelinis šviestuvas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys










