Produktai
Šviestuvai, naudojami mokyklose
mokyklose naudojamos lempos

Led akis apsaugantys klasės šviestuvaiirLED akis apsaugantys lentos šviestuvaigriežtai kontroliuokite spalvų temperatūrą, akinimą, mėlyną šviesą, apšvietimą ir kitas apšvietimo problemas.
Priima visa lempaRG0klasėje specialus anti-mėlynas LED lustas;
Ra>95, didelis spalvų atkūrimas, akinimo vertė<16, truly="" achieve="">16,>
Spalvų temperatūra yra 5000K, visoje klasėje yra vienodas apšvietimas, kad būtų išvengta žalingo apšvietimo, kuris nepakenktų jaunų žmonių regėjimui ir sveikatai, ir veiksmingai užkirstų kelią trumparegystėms!
Techninis parametras:
| Techninis parametras (klasės apšvietimas) | |
| Galia | 40W |
| Spalvos temperatūra | 4000k / 5000k |
| Medžiagos | Aviacinis aliuminis ir PMMA LGP plius difuzoriaus plokštė |
| Įtampa / dažnis | 100-265V / 50-60Hz |
| Šviesos šaltinis | 4014 SMD 0,2 W / 228 PCS |
| Apšvietimo efektyvumas | 110lm/w |
| CRI | 95ra (R9>80) |
| Mėlynos šviesos apsauga | RG0 |
| Maitinimo tvarkyklė | Nuolatinės srovės tvarkyklės maitinimo šaltinis |
| Pritemdymo našumas | Scenarijaus modeliavimas ir pritemdymas (pasirenkama) |
| Galios koeficientas | >95 |
| Gyvenimo trukmė | >50 000 valandų |
| Stroboskopijos gylis | <> |
| Montavimo būdas | Kabantis |
Šviesos diodų pasirinkimas mokyklos patalpoms
Jei jau sakėme vieną kartą, tai kartojome milijoną kartų: ne visi LED apšvietimai yra sukurti vienodai, o norėdami iš tikrųjų pamatyti atnaujinimo naudą, turite investuoti į kokybiškus produktus ir pasirūpinti, kad jie būtų profesionaliai sumontuoti. Tam reikia atlikti tam tikrus tyrimus ir planuoti patalpų valdytojus ir sprendimus priimančius asmenis.
Kalbant apie interjero šviestuvus, reikia atsakyti į daugybę klausimų. Pavyzdžiui, ar turėtumėte naudoti LED ar tradicines lempas? Ar turėtumėte pasirinkti aukštą apšvietimą ar pakabinamą apšvietimą? Jei pasirenkate įlankos apšvietimą, koks yra geriausias būdas jį išdėstyti? Kam toliau naudoti pasenusį apšvietimą savo mokyklose, jei vietoj to galite turėti moderniausių galimybių?
Į šiuos klausimus paprastam verslo savininkui paprastai sunku atsakyti. Taigi, svarbu gauti tinkamą pagalbą atnaujinant mokyklos apšvietimą. Dirbkite su įmone, kuri žino, ką daro ir gali jums patarti. Be to, norint užtikrinti geriausius patalpų apšvietimo rezultatus, jums reikia partnerio, kuris pasiūlytų pakankamai produktų ir paslaugų.
Dirbame su daugybe klientų, įskaitant mokyklas, ir galime pateikti jums reikalingus produktus. Be to, mes galime pasiūlyti pagalbą įsigyjant nuolaidas energijai ir pamatyti IG per 12–24 mėnesius. Mes norėtume padėti jums ištirti jūsų galimybes. Susisiekite su mumis ir suplanuokite auditą!
Populiarus Žymos: žibintai, naudojami mokyklose, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys


