Produktai
72 W belaidė LED nagų lempa, nešiojama greitai{1}}džiūva
1. Įmontuota{1}}baterija, belaidė ir nešiojama.
2,72W didelės galios su 48 LED karoliukais, metaliniu pagrindu, LCD ekranu.
3. Infraraudonųjų spindulių išmanusis jutiklis: šviečia, kai rankos yra įdėtos, išjungiamas, kai išeinate.
4. Keturių-greičių laikas (10/30/60/90 sekundžių), automatinės atminties funkcija.
5. Labai-atspindi UV technologija ir piltuvinis šviesos puodelis greitam ir žemam{2}}šilumos kietėjimui.
6.Šoninis šviestuvas ir pėdų stovo dizainas, tinkantis tiek rankų, tiek kojų nagams.
7. Visiškai įkrautas už vienkartinį-naudojimą, išsprendžia daugumą gelio kietėjimo problemų.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 72 W belaidžių LED nagų lempų nešiojamų greitai{3}}džiūvančių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Savybės:
1. Įmontuota{1}}baterija, belaidė ir nešiojama.
2,72W didelės galios su 48 LED karoliukais, metaliniu pagrindu, LCD ekranu.
3. Infraraudonųjų spindulių išmanusis jutiklis: šviečia, kai rankos yra įdėtos, išjungiamas, kai išeinate.
4. Keturių-greičių laikas (10/30/60/90 sekundžių), automatinės atminties funkcija.
5. Labai-atspindi UV technologija ir piltuvinis šviesos puodelis greitam ir žemam{2}}šilumos kietėjimui.
6.Šoninis šviestuvas ir pėdų stovo dizainas, tinkantis tiek rankų, tiek kojų nagams.
7. Visiškai įkrautas už vienkartinį-naudojimą, išsprendžia daugumą gelio kietėjimo problemų.
Produktų parametrai
| Prekė | Specifikacija / Išsami informacija |
|---|---|
| Matmenys | 250 mm x 108 mm x 210 mm |
| Palaikymas | OEM ir ODM pritaikymas |
| Spalvos | Balta, Juoda, Rožinė |
| Modelis | BW-NL20 |
| Bangos ilgis | 395 nm |
| Kištuko tipas | JK / JAV / ES / AU |
| Medžiaga | PC ir ABS |
| Baterijos talpa | 15000 mAh |
| Galia | 72W |
| Laikmatis | 4 greičių (10s, 30s, 60s, 90s neskausmingas režimas) |
| Įvesties įtampa | 100–240 V, 50/60 Hz |
| Priedai | Nagų lempa ×1, Adapteris ×1, Instrukcijų vadovas ×1 |
Produktų aprašymas






DUK
1 klausimas: kiek laiko jis gali būti naudojamas visiškai įkrautas?
Visiškai įkrovus (15 000 mAh), jis gali atlikti vieną pilną nagų kietėjimo seansą. Jei per seansą naudojate apie 30 sekundžių, jį galima naudoti daugiau nei 60 kartų nepertraukiamai. Asmeniniam naudojimui jis gali palaikyti keletą nagų seansų be dažno įkrovimo.
2 klausimas: ar gali išsausinti kojų nagus?
Taip. Jis sukurtas su šoniniu šviestuvu ir specialiu pėdų stovu, leidžiančiu tolygiai apšviesti kojų nagus ir greitai išdžiūti, kaip ir rankų nagus.
3 klausimas: ar jutiklis yra tikslus? Ar tai gali būti suaktyvinta netyčia?
Jis naudoja infraraudonųjų spindulių išmanųjį jutiklį, kuris yra jautrus ir tikslus. Šviesa įsijungia tik įdėjus ranką ar koja, o išėmus automatiškai išsijungia. Įprasto naudojimo metu atsitiktinis suveikimas yra retas.
Populiarus Žymos: 72 W belaidė LED nagų lempa nešiojama greitai-Dry, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Didelės vatos LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Judesio jutiklio lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Flood Led Light Exterior Stadium 300WPeržiūrėti daugiau> -
Sodo LED lemputės 30WPeržiūrėti daugiau> -
Sprogimui atsparios šviesos LED lemputės, atsparios sprog...Peržiūrėti daugiau> -
Pritemdomas kampinis grindų apšvietimas - juodasPeržiūrėti daugiau>










