Produktai

Energiją taupantys LED batų dėžės šviestuvai
1. Pakeiskite tradicinę batų dėžutės lemputę.
2. Tikslus štampavimo-aliuminio korpusas.
3. Patvari dangos apdaila, atspari blukimui ir drožlėms.
4. Paprasta įdiegti.
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių energiją taupančių LED batų dėžės žibintų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Savybės:
Energijos efektyvumas: mūsų LED batų dėžės šviestuvai sukurti taip, kad užtikrintų maksimalų apšvietimą sunaudojant minimalų energijos kiekį, todėl jie yra ekologiškas{0}}apšvietimas.
Patvarumas: Pagaminti iš aukštos-kokybės medžiagų, šie žibintai yra atsparūs atšiaurioms oro sąlygoms, todėl užtikrina ilgalaikį- veikimą.
Ryškumas: Įrengti didelio-liumeno šviesos diodai, šie batų dėžės žibintai pasižymi puikiu ryškumu, idealiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėse, gatvėse ir lauko erdvėse.
Lengvas montavimas: Sukurti taip, kad -įrengti būtų be vargo, šie žibintai pateikiami su visa reikalinga tvirtinimo įranga ir instrukcijomis.
Specifikacijos
| Energijos suvartojimas | 50W, 100W, 150W parinktys |
| Šviesos srautas | 6000lm, 12000lm, 18000lm atitinkamai |
| Spalvos temperatūra | 5000K (balta dienos šviesa) |
| LED lustas | Aukštos-kokybės SMD šviesos diodai |
| Įvesties įtampa | AC 100-277V |
| Galios koeficientas | >0.9 |
| Spindulio kampas | 120 laipsnių |
| Būsto medžiaga | Lietas aliuminis- |
| Apsauga nuo patekimo | IP65 (atsparus oro sąlygoms) |
| Darbinė temperatūra | -30 laipsnių iki +50 laipsnio |
| Gyvenimo trukmė | 50 000 valandų |
Daugiau informacijos





Taikymas

Populiarus Žymos: energiją taupantys led batų dėžės žibintai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Komercinės automobilių stovėjimo aikštelės gatvių apšviet...Peržiūrėti daugiau> -
„Shoebox“ judesio jutiklio LED šviestuvai automobilių sto...Peržiūrėti daugiau> -
300 vatų LED automobilių stovėjimo aikštelės apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
300 W LED batų dėžės šviestuvasPeržiūrėti daugiau> -
200W LED batų dėžutės šviesaPeržiūrėti daugiau> -
LED batų dėžės šviestuvai gatvėmsPeržiūrėti daugiau>







