Produktai
Aukštos-kokybės IP68 povandeninis LED žvejybos žibintas laivams – ryškus ir patvarus
Šviesos specifikacijosLED konfigūracija: 27 karoliukai (120 laipsnių spindulio kampas) Šviesos išvestis: 74 liumenai Spalvų parinktys: balta / mėlyna / žalia / mėlyna ir balta
Elektriniai parametrai Įtampos diapazonas: DC 10–30 V. Energijos sąnaudos: 3,6 W Patvarumas ir apsauga Atsparumo vandeniui įvertinimas: IP68 (visiškai panardinamas)
Medžiaga: šviesus atspalvis: nerūdijantis plienas Korpusas: ABS plastikas. Aplinkosaugos rodikliai Darbo temperatūra: nuo -20 laipsnių iki +45 laipsnių Eksploatavimo trukmė: 50 000 valandų
Pagrindinės ypatybės Platus 120 laipsnių spindulio kampas, užtikrinantis platų aprėptį Korozijai-atsparus nerūdijantis plienas + ABS konstrukcijaDaugi{3}}spalvų parinktys įvairioms reikmėms
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių aukštos-kokybės ip68 povandeninės žvejybos LED lempučių, skirtų laivams – ryškių ir patvarių Kinijoje, gamintojų ir tiekėjų. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.

Šviesos specifikacijos
LED konfigūracija:27 karoliukai (120 laipsnių spindulio kampas)
Šviesos išvestis:74 liumenai
Spalvų parinktys:Balta / mėlyna / žalia / mėlyna ir balta
Elektriniai parametrai
Įtampos diapazonas:DC 10-30V
Energijos suvartojimas: 3.6W
Patvarumas ir apsauga
Atsparumo vandeniui įvertinimas:IP68 (visiškai panardinamas)
Medžiaga:
Šviesus atspalvis: nerūdijantis plienas
Korpusas: ABS plastikas
Aplinkosaugos įvertinimai
Darbinė temperatūra:-20 laipsnių iki +45 laipsnio
Gyvenimo trukmė:50 000 valandų
Pagrindinės savybės
Platus 120 laipsnių spindulio kampas plačiam aprėpimui
Korozijai{0}}atsparus nerūdijantis plienas + ABS konstrukcija
Kelių{0}}spalvų parinktys įvairioms programoms
Bendrosios specifikacijos
| Specifikacija | Detalės |
|---|---|
| Produkto pavadinimas | Vandeniui atsparus LED po vandeniu |
| Produkto modelis | GM-EP-L0760 |
| LED karoliukai | 27 vnt / 120 laipsnių spindulys |
| Darbinė įtampa | DC 10-30V |
| Produkto galia | 3.6W |
| Efektyvūs liumenai | 74 lm |
| Tarnavimo laikas | 50,000 h |
| Darbinė temperatūra | -20 laipsnių ~ +45 laipsnis |
| Atsparus vandeniui standartas | IP68 |
| Šviesių spalvų parinktys | Balta / mėlyna / žalia / mėlyna ir balta |
| Gaminio medžiaga | Nerūdijančio plieno šviestuvas / ABS šviesos korpusas |
Išsami informacija:






Populiarus Žymos: aukštos-kokybės ip68 povandeninis led žvejybos žibintas laivams – ryškus ir patvarus, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Baseino apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
RGB LED baseino prožektoriusPeržiūrėti daugiau> -
12V 36W baseino apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
36W įžeminimo LED povandeninio baseino apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
RGB LED plaukimo baseino apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Baseino RGB LED lemputės su nuotolinio valdymo pultuPeržiūrėti daugiau>












