Produktai
36W požeminė LED lemputė
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių 36 W požeminių LED lempučių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Ypatybė:
- Dėl energijos vartojimo efektyvumo 36 W požeminė LED lempa gali padėti sutaupyti mėnesinių elektros energijos sąskaitų.
- Šis šviestuvas yra ne tik ilgaamžis-, bet ir ekonomiškas, nes jo tarnavimo laikas siekia iki 50 000 valandų.
- 36 W požeminės šviesos diodų lemputės šviesa yra ryški ir pastovi, o tai pagerina matomumą ir saugumą lauko vietose.
Specifikacija:
| Dydis | 100cm 120cm |
| Galia | 24W 36W 40W 70W |
| CRI (Ra>) | 90 |
| Darbinė temperatūra (C) | -20~ 50 |
| Darbo laikas (valanda) | 50000 |
| IP reitingas | IP67 |
| PF | 0.9 |
| Produkto pavadinimas | LED sienų plovimo lempa |
| Įėjimo įtampa | DC 24V /AC85-265V |
| CCT | RGBW, 3000K 4000K 5000K 6000K |
| Kontrolė | PWM/DMX512/0-10V/DALI |
| IP klasė | IP65 lauke |
| Medžiaga | Lietas aliuminis- |
| Matmenys | L250/ 500/1000*W27*H48mm |
| Kontrolė | Romote valdiklis |
detalūs vaizdai:




naudojimas:


apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: 36w požeminė LED lemputė, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
12w LED linijinės sieninės plovimo lemposPeržiūrėti daugiau> -
7W LED sienų apiplovimo kraštovaizdžio lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Didelio našumo LED sienų poveržlėPeržiūrėti daugiau> -
Ip68 vandeniui atsparus LED sienų apiplovimo žibintasPeržiūrėti daugiau> -
LED sienų plovimo lempos kraštovaizdžio apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Architektūrinis sieninis šviestuvasPeržiūrėti daugiau>












