Produktai
Apšvietimas vištų dedeklei
Specialus LED paukštienos apšvietimas turi didelį poveikį gyvūnų augimui. Tai ne tik gali sumažinti šviestuvo kainą, bet ir reguliuoti paukštienos kiaušinių metabolizmo greitį, pailginti reprodukcijos trukmę.
Tyrimai rodo, kad bule-žalia šviesa skatina viščiukų augimą, o oranžinė-raudona skatina dauginimąsi. Raudonai oranžinė šviesa turėtų pagerinti dauginimosi efektyvumą, o žalios spalvos šviesa turėtų būti geresnė augimui.
Svarbu pasirinkti tinkamą aplinkai ir paukščiams spalvą.
Apšvietimas vištų dedeklei
Prekės savybės:
Apšvietimo sistemos paukštidėms
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| Modelis | Apšvietimas vištų dedeklei |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Lustas | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Technologijos
Auginant vištas dedekles, be kiaušinių gamybos, svarbūs ir gyvūnų gerovės (gyvūnų apsaugos) aspektai. Tam pacelum šviestuvai turi gyvūnui pritaikytus spektrus, kurie užtikrina puikų regėjimo aštrumą naminių paukščių akims. Su mūsų dviejų kanalų šviestuvais galima keisti spektrą per dieną. Pavyzdžiui, raudonos šviesos uždegimas gali turėti teigiamą poveikį vištų dedeklių streso lygiui ir kiaušinių gamybai.





Testo ataskaita:

Norėdami gauti daugiau prekių, apsilankykite mūsų žiniatinklyje:https://www.benweilight.com/
Populiarus Žymos: apšvietimas vištoms dedeklėms, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduodama, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Didelio srauto komerciniai plokščiaekraniai šviestuvai LE...Peržiūrėti daugiau> -
Ip65 led skydelisPeržiūrėti daugiau> -
"High Bay Lights" gamyklaPeržiūrėti daugiau> -
6 Led Led High BayPeržiūrėti daugiau> -
LED šviestuvai veisėjamsPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimo sistemos paukštidėmsPeržiūrėti daugiau>










