Produktai
Pieno ūkio apšvietimas
Specialus LED paukštienos apšvietimas turi didelį poveikį gyvūnų augimui. Tai ne tik gali sumažinti šviestuvo kainą, bet ir reguliuoti paukštienos kiaušinių metabolizmo greitį, pailginti reprodukcijos trukmę.
Tyrimai rodo, kad bule-žalia šviesa skatina viščiukų augimą, o oranžinė-raudona skatina dauginimąsi. Raudonai oranžinė šviesa turėtų pagerinti dauginimosi efektyvumą, o žalios spalvos šviesa turėtų būti geresnė augimui.
Svarbu pasirinkti tinkamą aplinkai ir paukščiams spalvą.
pieno ūkio apšvietimas
Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| Modelis | pieno ūkio apšvietimas |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
LED apšvietimas pienininkams
Šviesos diodų su ryškia ir ryškia šviesa pristatymas pakeitė apšvietimo standartą visose pramonės šakose. Žemės ūkyje, kur gyvūnų sveikata ir švara yra svarbiausias prioritetas, ryški, aiški LED šviesa padėjo pieno gamintojams anksti susižeisti ir susirgti. LED apšvietimas tinkamoje vietoje taip pat padėjo ūkininkams išlaikyti švarius tešmenis, sumažino somatinių ląstelių skaičių ir pagerino pieno kokybę. Ilgos ir trumpos dienos apšvietimo valdymas turės įtakos pieno gamybai, sausųjų medžiagų suvartojimui ir kt.





Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: pieno ūkio apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys









