Produktai

LED lemputės gali padidinti pieno gamybą
Šviesos svarba arkliui Nesvarbu, kaip žmonės naudoja arklį, abipusis pasitikėjimas yra labai svarbus geram bendradarbiavimui. Arklys iš prigimties yra skrendantis gyvūnas ir nuolat stebi aplinką.
LED lemputės gali padidinti pieno gamybą
Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| Modelis | LED lemputės gali padidinti pieno gamybą |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Daugybė tyrimų jau rodo, kad šviesa daro įtaką tiek žmonių, tiek gyvūnų elgsenai – nuo to, kaip šviesa veikia kūno ritmus, iki to, kaip šviesa padeda gyvūnui rasti maisto.
Studentai gauna geresnius pažymius, o darbuotojai yra produktyvesni natūralioje šviesoje.
O kiaulės priauga daugiau svorio, kai yra pakankamai šviesos, kad galėtų rasti ir čiulpti motinos pieną. Viščiukai, turintys puikų regėjimą, ypač jautrūs šviesai ir
gali būti nesunkiai išjudintas. Arkanzaso universitetas studijavo
santykius jau beveik ketverius metus ir mano, kad šviesos diodai padeda
viščiukai priauga šiek tiek daugiau svorio.
Paukštidėse populiarios fluorescencinės lempos gali mirgėti, o tai sutrikdo viščiukus ir verčia juos eikvoti kalorijas. Šviesos diodai nemirksi, o tai padeda vištoms atsipalaiduoti, sakė mokyklos profesorė ir paukštininkystės specialistė Susan Watkins.
„Paukščiai ramesni“, – sakė ji. Oklahomos pienininkystės tyrime buvo stebimi šimtai karvių, kurios turėjo ausų įsagus arba kulkšnies apyrankes, kurios elektroniniu būdu perduodavo pieno produkciją.
Viena karvių grupė buvo LED lemputėmis apšviestoje tvarto dalyje, o dalyje su fluorescencinėmis lempomis – tiek pat karvių.
„Buvo labai aišku, kad padidėjo pieno gamyba“ gyvūnams po šviesos diodais“, – tyrimo metu sakė Oklahomos valstijos gyvūnų mokslo profesorius Ronaldas Kensingeris.



Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: LED lemputės gali padidinti pieno gamybą, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

