Produktai
ŠILDYMO IR APŠVIETIMO SISTEMOS KIAULIADIMS
Kiaulė
Įrodymai rodo, kad kiaulės blogiau suvokia spalvas nei žmonės, o ypač sumažėjęs jautrumas raudonajam spektro galui. Spalvotų šviesų poveikio kiaulių gamybai tyrimų mažai. Tais atvejais, kai buvo naudojama raudona šviesa, kiaulės reaguoja tarsi tamsoje.
Tinkamas apšvietimas yra naudingas kiaulių gerovei ir efektyvumui, o galiausiai ir ūkiui. Tai tikrai pagerina kiaulių augintojo gyvenimą.
The physiology of the porcine eye suggests that the domesticated pig is best adapted for dim levels of natural light. The pigs have dichromatic vision, in the pig's eye, there are two sets of cones that give the animal peak wavelength sensitivity at 439 nm (blue color) and 556 nm (green color). The photoreceptors in a pig's eye cannot detect the red color (>650 nm).
Kadangi apšvietimas turi didelę įtaką kiaulių gerovei ir našumui, svarbu užtikrinti optimalų šviesos klimatą kiaulių tvarte. Naudojant „Benwei“ kiaulių fermos apšvietimo sistemą su aukštos kokybės LED lemputėmis galima žymiai pagerinti kiaulių našumą.
Kiaulės tirpalo apšvietimas
Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| vardas | Kiaulės tirpalo apšvietimas |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Geras šviesus klimatas pagerina kiaulių gerovę
Tvarto apšvietimas yra svarbi viso tvarto dizaino dalis; tai daro didelę įtaką jūsų gyvūnų elgesiui ir gerovei. Benwei padeda kiaulių augintojams palaikyti tinkamą apšvietimą tvarte. Galų gale, geras šviesus klimatas pagerina augimo rezultatus ir pagerina pašarų konversiją.
Pritemdomas (LED) apšvietimas
Gera šviesa jūsų tvarte teigiamai veikia kiaulių produktyvumą. Mūsų sistema užtikrina, kad jūsų įprasto ar LED apšvietimo tinkamas šviesos intensyvumas būtų nustatytas automatiškai. Tai užtikrina optimalų dienos ir nakties ritmą jūsų gyvūnams, o tai pagerina gyvūnų gerovę. Tvarus LED apšvietimas kiekviename skyriuje apšviečia ryškią natūralią šviesą ir sumažina energijos sąnaudas. Tai užtikrina malonią gyvenimo aplinką jūsų gyvūnams ir malonią darbo aplinką jums, o tai taip pat svarbu.



Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: šildymo ir apšvietimo sistemos kiaulidėms, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys



