Produktai

LED APŠVIETIMAS KIAULIŲ GAMYBAI
• sveikesni, aktyvesni arkliai
• daugiau galimybių geresniam vizualiniam kontaktui
• geresnis vaisingumas
• plonesnis žieminis paltas
• jokių „šviesių ratų“ uždarose jojimo arenose
LED APŠVIETIMAS KIAULIŲ GAMYBAI
Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| vardas | LED APŠVIETIMAS KIAULIŲ GAMYBAI |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Kiaulės akis
Gali būti sunku patikėti, kad turint omenyje jūsų šernų regėjimą, gali pagerėti bendras jūsų kiaulienos produktas. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kaip svarbu nepamiršti savo kiaulių akių. Pavyzdžiui, žmonių kiekvienoje akyje yra 3 kūgiai, o kiaulių tik 2. Gyvūnai, kurių akyse yra tik 1 kūgis, mato tik juodą ir baltą. Kaip matote, kiaulės patenka į vidurį. Tai reiškia, kad nors jie nėra daltonikai, jiems sunku pamatyti tam tikrus spalvų bangos ilgius. Šernai gali aptikti mėlyną spalvą, bet kovoja su žalios ir raudonos spalvos spalvomis.
Nors kiaulės neregistruoja raudonos ir žalios šviesos, jos yra traukiamos ir juda į ryškiai apšviestas vietas, priešingas šešėlinėms vietoms. Įrodyta, kad šerno judesius galite nukreipti vien šviesa. Pavyzdžiui, šviečiant šviesai prieš kiaulę, o ne į akis, jos daug greičiau pakeliamos į sunkvežimį. Ta pačia prasme ryški šviesa virš šėryklų skatina kiaules ėsti ir padidina jų priaugimo greitį.



Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: LED apšvietimas kiaulių gamybai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, pardavimas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

