Produktai
Kiaulių namelio apšvietimas
• sveikesni, aktyvesni arkliai
• daugiau galimybių geresniam vizualiniam kontaktui
• geresnis vaisingumas
• plonesnis žieminis paltas
• jokių „šviesių ratų“ uždarose jojimo arenose
Kiaulių apšvietimas
Prekės savybės:
1) Galia: 10-25W
2) Dydis: 60cm, 120cm, 150cm
3) Įvesties įtampa: AC85-265V,DC12V DC24V
4) spalvos temperatūra: 3000K, 4000K, 5000K, 6000K
5) šviesos srautas:120-160LM/W
6) Vamzdžio medžiagos: aliuminio korpusas ir kompiuterio dangtelis,
7) PF>0.90
8) CRI 90
9) IP65 Atsparus vandeniui
10) Pritemdomas IC: 0-10V arba TRIAC pritemdomas yra neprivalomas
11) Taikymas: paukštyno apšvietimas, ūkinių gyvūnų žibintai, kiaulių žibintai,LED lemputės melžiamų karvių tvartams...
Produkto Aprašymas:
| vardas | Kiaulių apšvietimas |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 10W-25W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 120-160LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA90/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Kiaulių apšvietimas
Padidinkite paršiavimosi namų pasirodymą
Apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį paršiavimosi namuose. Pailginus paršelių žindymą ir augintojų bei apdailintojų maisto suvartojimą, taip pat padidinamas. Reikia tinkamai valdyti, nes 24- val. šviesa gali padidinti streso lygį ir trikdantį elgesį bei sumažinti produktyvumą (ypač jaunų kiaulių).
Galimos kelios būsto sistemos ir kiekvienai iš jų reikės tam tikro apšvietimo, kad būtų optimizuotas šviesos klimatas.



Testo ataskaita:

Populiarus Žymos: kiaulių apšvietimas, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
4 pėdų 120 cm juodas šviesus fluoro vamzdelisPeržiūrėti daugiau> -
Sodo apšvietimas Sodo šviesaPeržiūrėti daugiau> -
Aukštos įlankos lubų šviestuvaiPeržiūrėti daugiau> -
Deta Downlights BunningsPeržiūrėti daugiau> -
Apšvietimas kiaulėmsPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulių pastatų apšvietimasPeržiūrėti daugiau>










