Produktai
Tvarto žibintai vištoms
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių viščiukų tvartų šviestuvų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
Produkto savybė:
- Norėdami užtikrinti, kad vištos turėtų geriausią įmanomą apšvietimą, rinkitės ryškias ir energiją taupančias LED lemputes.
- Struktūra, kuri yra ilgaamžė-ir atspari elementams, skatina ilgaamžiškumą vietose, kurias veikia elementai.
- Ši funkcija leidžia sukurti individualius apšvietimo režimus, o tai savo ruožtu skatina sveiką vištų vystymąsi ir padidina našumą.
Specifikacija:
| Galia | 9W 18W 23W 25W |
| Dydis | 60cm 120cm 150cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 140 LM/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP67 |
| Medžiaga | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Įvesties įtampa (V) |
85-265V kintamoji srovė |
| Pritemdomas | Triac reguliuojamas ir reguliuojamas 0-10V |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
| Led mikroschema | Epistar 2835 |
| Funkcija |
nemirksi nemokamai |
Išsamūs vaizdai:






Naudojimas:

Bandymo ataskaita:

Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: tvarto žibintai viščiukams, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
LED žibintai vištoms dedeklėms paukštyno apšvietimas 120c...Peržiūrėti daugiau> -
12v paukštienos apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
Vištiena su šviesomisPeržiūrėti daugiau> -
Šviesa vištienos vidujePeržiūrėti daugiau> -
Kiaulių fermos LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Paukštienos LED vamzdinė lemputė, atspari vandeniuiPeržiūrėti daugiau>












