Produktai
Jautienos gamybos šviesa
„Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd.“ yra viena geriausių jautienos gamybos šviesos gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
funkcija:
- Jautienos gamybos lemputė sukurta siekiant užtikrinti optimalias galvijų apšvietimo sąlygas, skatinant sveiką augimą ir vystymąsi.
- Su reguliuojamu ryškumu ir laikmačio funkcijomis šis gaminys leidžia ūkininkams pritaikyti apšvietimo grafiką pagal konkrečius poreikius.
- Energiją taupančios „Beef Production Light“-LED lemputės ne tik taupo elektros sąnaudas, bet ir užtikrina pastovų bei patikimą šviesos šaltinį gyvuliams.
Specifikacija:
| Galia | 9W 18W 23W 25W 30W |
| Dydis | 60cm 120cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 140 LM/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP67 |
| Medžiaga | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V kintamoji srovė |
| Pritemdomas | Triac reguliuojamas ir reguliuojamas 0-10V |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
| Led mikroschema | Epistar 2835 |
| Funkcija | nemirksi nemokamai |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:


Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: lengva jautienos gamyba, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Naminių paukščių saulės šviesos rinkinysPeržiūrėti daugiau> -
Šviesa Chicken CoopPeržiūrėti daugiau> -
Kiaulių fermos LED lemputėPeržiūrėti daugiau> -
Naminių paukščių apšvietimas augantiems gyvūnamsPeržiūrėti daugiau> -
Vandeniui atsparus LED paukštienos vamzdis, skirtas višti...Peržiūrėti daugiau> -
IP67 T12 LED paukštienos lemputė dedeklėms vištomsPeržiūrėti daugiau>












