Produktai

Geriausi viščiukų apšvietimo šaltiniai
Geriausi viščiukų apšvietimo šaltiniai
Viščiukai nėra tamsos mėgėjai, todėl labai svarbu, kad paukštidės būtų apšviestos, atsižvelgiant į jų gyvenimo etapus. HID lempos, tokios kaip metalo halogenidas (MH) ir aukšto slėgio natrio lempos (HPS), yra patikimos galimybės kuriant idealų apšvietimą jūsų naminiams paukščiams. Šios lempos turi pritemdymo galimybes, tačiau norint tinkamai veikti, reikia naudoti specialius elektroninius arba magnetinius pritemdymo balastus. Nepriklausomai nuo to, ar galima pritemdyti, ar ne, visoms HID lempoms veikti reikalingas balastas. Šios lempos yra galingos, tačiau jos turi savų trūkumų. Pavyzdžiui, prieš vėl įjungiant, jie turi atvėsti. Procesas vadinamas stabdymu. Skirtingai nuo kaitrinių lempų, HID lempos įkaista ilgiau. Šio tipo lempos įšilimo ciklas gali trukti nuo 2-10 min. Be to, nebent jūsų broilerių namelis turi neįtikėtinai aukštas lubas, HID lempos gali suteikti per daug didelio intensyvumo šviesos. Be to, pritemdžius metalų halogenidų lempas, jos pasikeičia į mėlynai žalią spalvą, o aukšto slėgio natrio lempos tampa geltonesnės. Spalvos pasikeitimas ir ryškumas gali sudirginti naminius paukščius, o tai savo ruožtu turi įtakos jų nuotaikai ir produktyvumui.
Šviesos diodų (LED) lemputės
LED apšvietimas per pastaruosius kelerius metus išpopuliarėjo dėl ilgo lemputės tarnavimo laiko, ilgaamžiškumo ir mažesnių energijos sąnaudų. Šviesos diodai gali veikti net 50,{1}} valandų ir yra mažesnė tikimybė, kad jie perdegs. Kaip sužinojome, blausus apšvietimas yra labai svarbus paukštienos apšvietimo požymis. Skirtingai nuo kitų šviesos šaltinių, šviesos diodai nemirksi – tai ideali savybė, nes naminiai paukščiai yra tokie jautrūs šviesos svyravimams ir bangų ilgiams. Mirgėjimo trūkumas padeda išlaikyti vištieną ramią. Be to, šviesos diodai turi daugiau lankstumo nei kiti šviesos šaltiniai, todėl juos lengviau naudoti paukštidėse ir suteikia žmonėms daugiau galimybių valdyti kiekvieną paukštienos vystymosi etapą. Pradinė LED kaina gali būti brangi, tačiau mažėjant kainoms ir komunalinėms nuolaidoms tai greitai keičiasi.
Prekės savybės:
LED paukštienos apšvietimas Pritemdoma LED tvarkyklė
Viso spektro LED lemputė
1) Pritemdomas IC: pritemdomas ryškumas nuo 0,5 proc. -100 proc.
2) Pritemdomas takelis be mirgėjimo 0Hz
3) Didžiausia galia yra 35 W
4) SAA, CE, ROHS
Produkto Aprašymas:
| Modelis | vištidės apšvietimo sistema |
| Dydis | 300/600/900/1200/1500 mm |
| Galingumas | 9W 18W 22W 36W 48W 72W |
| Bazė | R17D / FA8 / G13 |
| Įtampa | DC 12V 36V 48V arba 85-265V |
| liumenas | 100 LM/W |
| Chip | SMD2835 |
| Medžiagos | Alu. plius kompiuteris/plastikas/stiklas |
| RA/PF | RA80/PF0.9 |
| Garantija | 5 metų garantija |
Produkto informacija apie vištų dedeklių apšvietimą:



Testo ataskaita:

Norėdami gauti daugiau prekių, apsilankykite mūsų žiniatinklyje:https://www.benweilight.com/
Populiarus Žymos: geriausi viščiukų apšvietimo šaltiniai, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausias, pigus, parduodamas, sandėlyje, nemokamas pavyzdys

