Produktai
Galvijų auginimo lemputė
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. yra viena geriausių galvijų auginimo šviesos gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Kviečiame įsigyti čia parduodamų patvarių gaminių ir gauti kainoraštį iš mūsų gamyklos. Visi pritaikyti produktai yra aukštos kokybės ir konkurencingos kainos.
funkcija:
- Mūsų galvijų auginimo lemputė skirta pagerinti jūsų galvijų augimą ir sveikatą, aprūpinant juos idealiu šviesos kiekiu-. Tai leis jiems augti ir klestėti.
- Naudodami mūsų pažangiausias-technologijas, galėsite sukurti savo galvijams patogią ir be streso-atmosferą, o tai galiausiai padidins produktyvumą ir bendrą laimę.
- Kadangi galvijų auginimo lemputė yra-efektyvi ir ilgaamžė, ji garantuoja, kad jūsų investicija dar daugelį metų darys teigiamą poveikį jūsų galvijams.
Specifikacija:
| Galia | 9W 18W 23W |
| Dydis | 60cm 120cm 150cm |
| Spalvų temperatūra (CCT) | 2600-2800K, 3900-4200K |
| Šviesos efektyvumas (LM/W) | 140 LM/W |
| Spalvų perteikimo indeksas (Ra) | >90 |
| PF | >0.90 |
| Spindulio kampas | 180 laipsnių |
| Atsparus vandeniui | IP67 |
| Medžiaga | Aliuminis Body+ PC dangtelis |
| Įvesties įtampa (V) | 85-265V kintamoji srovė |
| Pritemdomas | Triac reguliuojamas ir reguliuojamas 0-10V |
| Gyvenimo trukmė (valandos) | 50000 |
| Garantija | 5 metai |
| Led mikroschema | Epistar 2835 |
| Funkcija | nemirksi nemokamai |
Išsamūs vaizdai:





Naudojimas:


Apie mus:


Pakavimas ir pristatymas:

Populiarus Žymos: galvijų auginimo šviesa, Kinija, tiekėjai, gamintojai, gamykla, pirkti, kaina, geriausia, pigu, parduoti, sandėlyje, nemokamas pavyzdys
-
Paukštienos LED šviesos vištienos Coop apšvietimas kiauši...Peržiūrėti daugiau> -
Ar viščiukai mato UV šviesąPeržiūrėti daugiau> -
LED lemputė, skirta vištienos tvarteiPeržiūrėti daugiau> -
Galvijų apšvietimasPeržiūrėti daugiau> -
30W 1800mm IP67 LED vamzdinis pritemdomas apšvietimas, sk...Peržiūrėti daugiau> -
LED T8 vandeniui atsparus šviesos vamzdis paukštienaiPeržiūrėti daugiau>












